Forum İstanbul’da bu yarıyıl tatili çok eğlenceli geçecek!

0
Bu sömestir tatilinde çocuklarımız, Trumplandl’da kurulacak olan Varol Yaşaroğlu imzalı Cartoon Network Türkiye’nin ilk Türk çizgi filmi Kral Şakir’in “Uzay Macerası” alanına konuk olacak Trumpland Kral Şakir Uzay Macerası, SEA LIFE Akvaryum LEGOLAND® Discovery Centre Fun Lab Eğlence Dünyası Tiox Eğlence Merkezi Sihirli Eller Varol Yaşaroğlu Uzay. istanbul yarıyıl etkinlikleri 2019 somestr tatilinde cocuklarla yapılacaklar ücretsiz sömestr etkinlikleri 2019 sömestr etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 sömestr 2018 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2019 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak

Yarıyıl tatilinde Forum İstanbul’da kurulacak olan Varol Yaşaroğlu imzalı, Cartoon Network Türkiye’nin ilk Türk çizgi filmi Kral Şakir’in “Uzay Macerası” alanına çocuklarımız davetli!

Forum İstanbul; 26 Ocak – 5 Şubat 2017 tarihleri arasında her gün Varol Yaşaroğlu imzalı Kral Şakir’i çocuklarla buluşturuyor. Sömestir neşesini yaşayacak olan çocuklar, Kral Şakir’e özel kurgulanan “Uzay Macerası” isimli etkinlik alanında; yerçekimsiz ortamı, Kral Şakir ve Fil Necati ile birlikte sanal gerçeklik deneyimini, kinect teknolojisi ile yeni koreografi ve dans figürlerini öğrenme fırsatı yakalayacak. Bununla birlikte çocuklara özel dizayn edilen atölyeye katılan tüm çocuklar, kendi gezegenlerini yaparak etkinlik boyunca çalışmalarını panoda sergilerken, yaratıcılıklarını kullanarak geçici tattoolar da yapabilecekler. Forum İstanbul, çizgi film izlemeye doyamayan çocukları da düşünerek Kral Şakir’in en sevilen bölümlerini dev ekranlarda çocuklarla buluşturacak.

Forum İstanbul, Kral Şakir “Uzay Macerası” etkinliğinin yanısıra bünyesinde bulunan, binlerce deniz canlısını çocuklarla buluşturan SEA LIFE Akvaryum, eşi görülmemiş oyuncaklarını ve dopdolu etkinlikleri bir arada sunan LEGOLAND® Discovery Centre, Fun Lab Eğlence Dünyası,Tiox Eğlence Merkezi ve Sihirli Eller çocuk kulübü ile çocuklara dopdolu bir sömestir yaşatacak olmanın heyecanını yaşıyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz