Palladium Ataşehir’de Sevimli Ayıcıkları Kendin Tasarla!

0
Palladium Ataşehir, yarıyıl tatilinde çocuklar için yaratıcılık ve eğlence dolu bir etkinlik olan “Palladium Ayıcık Atölyesi” ni gerçekleştiriyor. Yarıyıl tatili ,Palladium Ataşehir,ücretsiz atölye,Palladium Ataşehir AVM,Engelim Olmayın Derneği,Yarıyıl tatili,çocuk tiyatroları istanbul anadolu,ücretsiz aktiviteler,çocuk tiyatroları istanbul avrupa yakası,çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, ücretsiz çoçuk etkinlikleri,ücretsiz çocuk tiyatroları istanbul 2016,istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,ücretsiz aktiviteler,ücretsiz çocuk tiyatroları istanbul 2016,çocuk tiyatroları istanbul anadolu,istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,çocuk tiyatroları istanbul avrupa yakası,çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası,avm etkinlikleri,Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri, İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri, Çocuk Oyunları, çocuk tiyatroları,ücretsiz etkinlik, istanbul etkinlikleri, çocuk etkinlikleri, çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu ne yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,11 yaş çocuk etkinlikleri,8 yaş çocuk etkinlikleri, anne çocuk etkinliği ,cumartesi çocuk etkinlikleri,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,karne aktıvıtelerı,karne günü etkınlıklerı, ucretsiz bebek etkinlikleri,belediyesi çocuk etkinlikleri,cocuk aktiviteleri,çocuklar için etkinlikler,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,2017 sömestr da aktiviteler çocuklara. Yarıyıl tatili ,sömestr,Palladium Ayıcık Atölyesi

Palladium Ataşehir, yarıyıl tatilinde çocuklar için yaratıcılık ve eğlence dolu bir etkinlik olan “Palladium Ayıcık Atölyesi” ni gerçekleştiriyor. 21 Ocak-05 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek bu eğlenceli etkinlikte çocuklar doyasıya eğlenirken, kendilerini keşfedecek.

Yarıyıl tatili boyunca her gün Palladium Ataşehir’de ücretsiz yapılacak atölyede, çocuklar kendi peluş ayıcıklarını dolduracaklar ve kalp seromonisiyle ayıcıklarının sıcacık bir kalbi olacak. Ardından çocuklar, kendi hayal güçlerini ve zevklerini kullanarak ayıcıkları için t-shirt tasarlayıp boyayacaklar. Bu eğlenceli etkinlikte minik ziyaretçiler, tasarım becerilerini geliştirirken muhteşem bir karne hediyesinin sahibi olacaklar.

İstanbul’un yaşam küresi Palladium Ataşehir AVM’nin yarıyıl tatili etkinliğinde isteyen aileler “Engelim Olmayın Derneği” yararına Datça’da maddi durumu olmayan çocuklara vermek için ayıcık tasarlayacaklar.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz