Geleceğin Çocuk Yıldızları Fun Lab’te Seçildi

0

Geleceğin Çocuk Yildizlari Fun Lab’te Seçildi

İstanbul Kültür Sanat Akademisi geleceğin oyuncu adaylarını Cevahir Alışveriş Merkezi içinde yer alan Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence merkezi  Fun Lab Eğlence Dünyası’nda seçti.

anne-sinin-melegi-com-funlab-gelecegin-oyunculari-2013-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-620

İstanbul Kültür Sanat Akademisi, geleceğin yıldızları olmaya aday yetenekli çocuklarla Fun Lab Eğlence Dünyası’nda  buluştu. 28-29 Eylül tarihlerinde Fun Lab’in  ev sahipliği yaptığı“Çocuk Reklam Dizi ve Sinema Oyunculuğu Seçmeleri” ‘nde 5-17 yaş arası 130 minik oyuncu adayıyla  görüşüldü.

Türkiye’de konusunda uzman akademisyenler, eğitmenler, ulusal ve uluslararası başarılara imza atmış sanatçılarla eğitim veren İstanbul Kültür Sanat Akademisi, oyunculuk yeteneğine sahip çocuklara ulaşmak amacıyla Çocuk Reklam Dizi Sinema Oyunculuğu seçmeleri için, Avrupa’nın en büyük kapalı  eğlence merkezi  Fun Lab Eğlence Dünyası’nı tercih etti. Eleme heyecanını üzerinden atan minik oyuncu adayları, seçim sonrası Fun Lab’ in eğlenceli dünyasında eğlenceli bir gün geçirdiler.  Minik adayların jüri üyeliğini ise Ebru Kavak , AyşeDirekoğlu, Mehmet Ertansel ve sevilen sanatçılardan Evren Erler, Deniz Celiloğlu, Emre Ertunç, Özge Özder, Hakan Boyav, Gözde Kansu ve Ayça Varlıer yaptı.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz