İş Bankası’ndan çocuklara karne hediyesi “Karneni Göster; kitabını al!”

1
İş Bankası’ndan çocuklara karne hediyesi...“Astronotlar üşür mü? - Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı”. Astronotlar Üşür mü,karne hediyesi,ücretsiz kitap,karneni göster,işbank,hediye

Karneni Göster; kitabını al!

İş Bankası’ndan çocuklara karne hediyesi…“Astronotlar üşür mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı”

​Türkiye İş Bankası’nın bu yıl onuncusunu gerçekleştirileceği “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası çocuklarımızın bu yıl da sabırsızlıkla beklediği çok önemli ve değerli bir kampanya. İş Bankası Türkiye’nin Bankası olarak çocuklarımızın bilgi ile donanması için bu yıl da 1 milyon çocuğa ücretsiz kitap dağıtacak.

“Merak, sorgulama, araştırma ve okuma alışkanlıkları genç yaşta kazandırılmalı”

Karneni Göster Kitabını Al” kampanyası çok güzel, ilham verici bir kampanya, diğer prestijli kurumlardan da benzer kampanyalarla çocuklarımızın eğitimine destek vermesini bekliyoruz.

“İş Bankası 10 yıldır, öğrencilere okuma sevgisini aşılıyor”
İş Bankası 10 yıldır, öğrencilere okuma sevgisini aşılıyor, okuma alışkanlığı kazandırıyor.  Şimdiye kadar yayınlanan kitaplarda birçok öğrencinin yaz tatilinde bu kitapları okuyarak edebiyatı sevmeye başlaması kaçınlmaz. Bu yıl öğrencilere dağıtılacak Astronotlar Üşür mü kitabında da bilimin nasıl hayatımızın bir parçası olduğunu, olayları bilgi ve bilimsellikle açıkladığımızı, gündelik hayatımızda aklımıza takılan soruların cevaplarını bu kitap aracılığıyla bulacaklar”.

Türkiye ve 12 ülkedeki İş Bankası şubelerinden hediye kitaplar dağıtılacak
İş Bankası kampanya kapsamında son okul zilinin çalmasını takiben yaz tatiline girecek olan 1 milyonu aşkın ilk ve orta öğretim öğrencisine kitap armağan edecek. Öğrenciler hediye kitaplarını İş Bankası şubelerinden alabilecekler. Banka bu yıl 10’uncusu yapılan kampanya ile çocukların küçük yaşta kitap okuma alışkanlığı edinmesini, nitelikli kitaplarla buluşmasını hedefliyor. Kampanya çerçevesinde kitap hediyesi, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Bulgaristan, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İsviçre, KKTC, Kosova, Bahreyn ve Rusya olmak üzere 12 ülkedeki İş Bankası şubelerinden de yapılacak.
İhtiyaç sahibi daha çok çocuğa ulaşabilmek için dağıtım kanallarını her yıl genişleten Banka, Yatılı Bölge Okulları, Sevgi Evleri, Çocuk ve Gençlik Kapalı Cezaevleri ile Çocuk Eğitimevleri’ndeki çocukların yanı sıra mülteci kamplarındaki çocuklara da “Astronotlar üşür mü? Bilim yolunda eğlenceli adımlar” kitabı hediye edecek. Hediye kitaplar, görme engelli öğrencilerin eğitim gördüğü okulların kütüphanelerine gönderilmek üzere Braille alfabesiyle de basılıyor.

İş Bankası’nı ülkemizin geleceği çocuklarımız için düzenlemeye devam ettiği bu özel ve anlamlı kampanyası için tebrik ediyoruz.

1 Yorum

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz