Geleceğin Çocuk Yıldızları Seçiliyor

0

Geleceğin Çocuk Yıldızları Seçiliyor

Funny11

İstanbul Kültür Sanat Akademisi geleceğin oyuncu adaylarını Cevahir Alışveriş Merkezi içinde yer alan Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence merkezi  Fun Lab Eğlence Dünyası’nda seçecek.

İstanbul Kültür Sanat Akademisi, geleceğin yıldızları olmaya aday yetenekli çocukları arıyor. “Çocuk Reklam Dizi ve Sinema Oyunculuğu Seçmeleri”  Avrupa’nın en büyük eğlence merkezi  Fun Lab Eğlence Dünyası’nda  28-29 Eylül tarihlerinde düzenlenecek. Seçmelerde belirlenerek ücretli eğitim alma hakkı kazanacak 5-17 yaş arası sınırlı sayıdaki çocuk, reklam, dizi ve sinema sektörüne fiziksel ve psikolojik açıdan hazırlanacak.

Türkiye’de konusunda uzman akademisyenler, eğitmenler, ulusal ve uluslararası başarılara imza atmış sanatçılarla eğitim veren İstanbul Kültür Sanat Akademisi, oyunculuk yeteneğine sahip çocuklara ulaşmak amacıyla Çocuk Reklam Dizi Sinema Oyunculuğu seçmelerini Cevahir AVM de yer alan, Avrupa’nın en büyük kapalı  eğlence merkezi  Fun Lab Eğlence Dünyası’nda  gerçekleştirilecek.  Seçmelerin  jüri üyeliğini, İstanbul Kültür Sanat Akademisi kurucuları Ebru Kavak ve Ayşe Direkoğlu’nun yanı sıra Academy Casting cast direktörü Mehmet Ertansel ve sevilen sanatçılardan Evren Erler, Deniz Celiloğlu, Emre Ertunç, Hakan Boyav,Ayça Varlıer, Kenan Ece ve Tolga Güleç  yapıyor. Duyuruları takiben  başvuran adaylara seçmelerin yapılacağı günlerde uygun saatlere randevu veriliyor. Sonuçlar ise seçmeleri takip eden  10 gün içinde telefonla bildiriliyor. Seçmelerden 7 gün sonra başlayan bedelli eğitimler her hafta Cumartesi veya Pazar günleri 3 saat olmak üzere toplam 12 hafta devam ediyor. Eğitim bitirme projesi olarak hikayesi ve senaryosu öğrenciler tarafından yazılan bir kısa film çeken öğrenciler, ilk oyunculuk ve set deneyimlerini de edinmiş oluyorlar. Sınıflar, 5-6 / 7-9 / 10-12/ 13-15 ve 16-17 yaş grupları göre oluşturuyor. Bu eğitimin sonunda derslerde başarı gösteren ve devamsızlık yapmayan çocuk/genç sertifika almaya hak kazanıyor.

Seçmeler için başvurular 14-27 Eylül tarihleri arasında Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence merkezi  Fun Lab Eğlence Dünyası giriş katında yer alan İstanbul Kültür standından ve akademi telefonlarından yapılabiliyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz