Gökçe Bahadır, küçük hayranları için piyano ve oyuncular eşliğinde masal anlatacak

0
İş Sanat’ın Çocuklar İçin Müzikli Masallar nisan ayında bir kere daha miniklerle buluşacak.Eren Aydoğan,Aytek Önal,Selim Can Yalçın,Gökçe Bahadır ,Çocuklar İçin Müzikli Masallar,Çocuklar İçin Müzikli ,Masallar,Ebru Cündübeyoğlu, Hande Doğandemir, Melis Birkan,Altan Erkekli,İş Sanat.

Gökçe Bahadır ile Çocuklar İçin Müzikli Masallar

Ebru Cündübeyoğlu, Hande Doğandemir, Melis Birkan ve Altan Erkekli’nin konuk anlatıcı olarak katıldığı, İş Sanat’ın Çocuklar İçin Müzikli Masallar nisan ayında bir kere daha miniklerle buluşacak. Oyuncu ve yönetmen Yıldıray Şahinler’in yönettiği Çocuklar İçin Müzikli Masallar’ın bu ayki konuk anlatıcısı ise ekranın sevilen yüzlerinden, oyuncu Gökçe Bahadır olacak.

Minik izleyiciler, Bahadır ile dünya masallarının izinde neşeli melodilerle şarkıların yanı sıra renkli ışıklar, ilginç maskeler ve sürpriz bölümlerle bilinmeyen diyarlara doğru eğlenceli bir yolculuğa çıkacak. Aytek Önal ve Selim Can Yalçın’ın güldüren canlandırmalarına Eren Aydoğan piyanosuyla eşlik edecek.

Dünya masallarının en sevilen örneklerinin seslendirileceği, çocuğunuz ve sizin için keyifli bir Pazar günü vadeden bu oyunu kaçırmak istemeyenler 9 Nisan 2017 Pazar günü saat 15.00’ı ajandalarına şimdiden not edebilirler.

Bilet Fiyatları: Tüm Kademeler: 20 TL İndirimli: 15 TL

Satış noktaları

İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 / www.biletix.com

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz