Goody Çocuk Tiyatrosu Tüm Minikleri ”Bir Dostluk Hikâyesi”ne davet ediyor

0

Goody Çocuk Tiyatrosu Tüm Minikleri ”Bir Dostluk Hikâyesi”ne davet ediyor

Goody Çocuk Tiyatrosu’nun, çocuklarda hayvan sevgisini geliştirmek amacıyla sahnelediği Bir Dostluk Hikâyesi, Aralık ayında; Profilo Kültür Merkezi, Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi ve Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde ücretsiz temsillerle çocuklarla buluşacak. 

Goody Çocuk Tiyatrosu Tüm Minikleri ''Bir Dostluk Hikâyesi''ne davet ediyor
Bugüne kadar 20.000’i aşkın ilkokul öğrencisine sanat aracılığıyla hayvan sevgisinin önemini anlatan Goody Çocuk Tiyatrosu, Aralık ayında da minik izleyicilerle buluşacak.
Tiyatro sanatçısı Nedim Saban’ın senaryosunu yazdığı ve ücretsiz olarak sahnelen müzikli çocuk oyunu “Bir Dostluk Hikâyesi”, Aralık ayında her pazar günü saat 12.00’de Profilo Kültür Merkezi’nde çocuklara hayvanlarla dost olmayı anlatacak.
Oyun, 06 Aralık tarihinde saat 13.00’de Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi’nde ve 27 Aralık tarihinde ise saat 13.00 ve 15.00’te Caddebostan Kültür Merkezi’ne konuk olacak.
Bir ev köpeği ile bir sokak kedisinin dostluğunu anlatan “Bir Dostluk Hikâyesi”, La Fontaine eserlerine de atıfta bulunuyor. Ömür Gedik, Tuna Arman, Reyhan Karaca ve Yavuz Seçkin gibi hayvan haklarına duyarlı sanatçılar fabllardaki karga, öküz, kurbağa ve tilki gibi karakterleri canlandırarak oyuna destek veriyor. 


Oyunlarla ilgili rezervasyon yaptırmak için Profilo Kültür Merkezi’ne (212) 217 70 97, Barış Manço Kültür Merkezi’ne ise (216) 418 95 49 numaralı gişe telefonlarından ulaşılabilinir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz