Haydi Minik Gezginler Keşif Zamanı! KidsNook Masal Akademi ve Çocuk Kitapevi’nden çocuklar için harika bir etkinlik

0

Haydi Minik Gezginler Keşif Zamanı!

 Haydi Minik Gezginler Keşif Zamanı! KidsNook Masal Akademi ve Çocuk Kitapevi’nden çocuklar için harika bir etkinlik

Kids Nook Masal Akademi ve Çocuk Kitapevi’nden minik gezginlere unutulmaz bir yolculuk! Birinci yılına girmeye hazırlanan Akatlar’daki KidsNook  Masal Akademi ve Çocuk Kitapevi’nden sıradışı bir etkinlik daha!

26 Haziran Perşembe günü 2-5 yaş grubu ve 6-9 yaş grubu çocuklara yönelik  Yıldız Parkında ikincisi gerçekleştirilecek doğa yürüyüşünde çocuklar doğanın güzelliklerini keşfederken, açık havada yapılan kısa yürüyüşlerle önlerine çıkan doğadaki tüm canlı ve nesneleri tanıma  fırsatı da  yakalayacaklar. Yıldız parkında yapılan bu kısa  yürüyüş sonrası varılacak Doğa Çadırı noktasında ise çocuklar sağlıklı atıştırmalıklarını yerken bir taraftan da kuşların cıvıltısı eşliğinde dinlenecekler.  Sonrasında ise yol boyunca  gerek  bileklerine yapıştırdıkları gerekse ellerindeki sepetlere attıkları  doğadan topladıkları malzemeler ile ormanın ortasında çeşitli doğa atölyeleri gerçekleştiriyorlar.

Çocuğunuz ile birlikte yaşayacağınız bu unutulmaz deneyime katılımak için acele edin!  Sınırlı kontenjanla yapılacak bu etkinliğe katılmak isteyen gezgin anneler ve çocuklar, 0212 324 07 06 nolu telefondan kaydını yaptırabilir…

 

Tarih: 26 Haziran 2014, Perşembe

Saat: 10:00-12:00 (2-5 yaş grubu için)

            13:00-15:00 (6-9 Yaş grubu için)

Yer: Yıldız Parkı

Ücret:   60 TL (Çocuk ve 1 Ebevyn)

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz