Hoya’dan Gençlere Özel ‘Geleceği Hayal Ettiren’ Yarışma!

0
Çocuklar ve gençler için ödüllü resim yarışması: Hoya’dan Gençlere Özel ‘Geleceği Hayal Ettiren’ Yarışma başvuruları başladı

Optik sektöründen HOYA markası, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sonrası hayatın normale dönüşünü gençlerin gözünden umutla görmek için yaratıcı bir yarışma başlattı.

Pozitif düşünmeye sevk eden ve umut aşılayan ‘Umutla Geleceğe Bak’ yarışmasında 12-18 yaş arası gençlerin gözünden geleceği resmeden çizimleri değerlendirmeye alınacak. 19 Mayıs 2020 tarihine kadar çizimlerin toplanacağı yarışmada jüri tarafından seçilen ilk üç resim 750 TL, 500 TL ve 250 TL’lik hediye çeklerinin sahibi olacak.

Kazananların 1 Temmuz 2020’de Hoya Türkiye’nin resmi Instagram hesabından (/hoyaturkey) duyurulacağı yarışmaya katılım ise [email protected] adresine mail yoluyla kabul edilecek. Karakalem, sulu boya, renkli kalemler, pastel boya, vs. de dahil olmak üzere bütün boyalar ile el çizimi yapılan resmin fotoğrafının yanı sıra katılımcı ad soyad, doğum tarihi ve sosyal medya hesap bilgileri ilgili mail adresine gönderildiğinde başvuru tamamlanacak.

Detaylı bilgi /hoyaturkey Instagram hesabında edinilebilir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz