Bebeğiniz için mutlaka bir dönence alın.. neden mi? Gaz sorunundan kurtulmak için.. mutlaka okuyun!!

Bebek Dönencesi gaz sancısını gidermek için imdadınıza yetişecek..

227
bebek gaz sancısı bebek gaz sancisi  bebeklerde sancı bebek sancısı bebeklerde gaz sancıları bebek gaz sorunu nasıl giderilir yeni doğan bebeğin gazı nasıl geçer yeni doğan bebeklerde gaz nasıl giderilir 3 aylık bebek gaz sorunu nasıl giderilir bebekte gaz sorunu nasıl giderilir bebeklerin gazı nasıl geçer bebeklerde gaz bebek gazı için bebeklerde gaz sancısı nasıl geçer yeni doğan bebek gazı nasıl giderilir bebeklerin gaz sorunu nasıl giderilir bebekler de gaz bebeklerde gaz sorunu bebeklerde gaz sancısı için ne yapılır 2 haftalık bebek gaz sancısı bebeklerde gaz problemi nasıl çözülür yeni doğan bebeğin sancısını ne keser bebekte gaz sancısı belirtileri bebeklerde gaz sancısı için ne yapılmalı bebeğin gazı için bebeklerde gaza ne iyi gelir bebekler için gaz giderici bebeklerde kolik gaz sancısı bebeklerde gaz problemi nasıl giderilir bebekte gaz belirtileri bebeklerde gaz sancısı giderme yolları çocuklarda gaz sancısı bebeklerdeki gaz sancısına ne iyi gelir bebeklerde gaz giderici yeni doğan bebekte gaz bebek gaz sancısı belirtileri bebeklerde gaz sancısı belirtileri en iyi bebek gaz giderici yeni doğan gaz sancısı yenidoğan gaz sancısına ne iyi gelir gaz sancısı yenidoğan yeni doğan bebeklerde gaz sancısı bebeklerde gaz belirtileri bebek gazı nasıl geçer bebek gaz sorunu  yenidoğan bebek gaz sancısı bebeklerde mide gazı nasıl giderilir bebeklerin gaz problemi bebek sancisi icin ne yapmalı bebeğin gaz sancısına ne iyi gelir yeni doğan bebekte gaz sancısı  bebeğin gaz sancısı için ne yapmalı  bebek gaz sancısı için ne yapmalı bebek sancısına ne iyi gelir 1 haftalık bebekte gaz sancısı kolik gaz sancısı yenidoğan bebekte gaz yenidoğan bebek gaz 2 aylık bebekte gaz sancısı bebeklerin gaz sorunu bebek gazı nasıl giderilir  1 aylık bebekte gaz sancısı  bebek kolik sancısı gaz sancısı için ne yapmalı  yenidogan gaz sancısı olan bebeklere ne yapmalı yeni doğan bebek gaz giderici bebekler gaz sorunu kolik sancisi  gazı olan bebek emer mi gaz problemi olan bebekler bebeklerde en iyi gaz giderici kronik gaz sancısı gazı olan bebek nasıl uyutulur 2 aylık bebek gaz sancısı kolik gaz sancısı nedir 20 günlük bebekte gaz sancısı 20 günlük bebek gaz sancısı yenidoğan gaz giderici gaz sancısına ne iyi gelir bebek bebekler için en iyi gaz giderici 3 aylık bebek gaz sancısı bir aylık bebek gaz sancısı  yeni doğan bebek gaz damlası bebek gazına ne iyi gelir 1 aylık bebeğe gaz için ne verilir yeni doğan erkek bebeklerde gaz sancısı 4 aylık bebeğin gazı nasıl çıkarılır bebeklerde gaz problemi gazı olan bebek yeni doğan gaz yeni doğan bebeklerde gaz yeni doğan bebekte gaz problemi gaz giderici bebek bebeklerde neden gaz olur yenidoğan bebekte gaz problemi bebeklerde gaz sıkışması belirtileri bebek gaz problemi yeni doğan bebeklerde gaz sancısı neden olur bebekler de gaz sorunu

Bebek Hazırlıkları: Bebeğiniz için mutlaka bir dönence alın.. neden mi?

Bebek Dönencesi gaz sancısını gidermek için imdadınıza yetişecek..bebek dönence

İlk hamileliğimde bebek hazırlıkları için hazırladığım yenidoğan alışveriş listesine bebek dönencesini eklemekte zorlandım. Bebek dönencesi bana anlamsız ve çok pahalı gelmişti. Ama iyi ki bir bebek dönencesi almışım. Benim ilk satın aldığım bebek dönencesinin bir tek eksiği vardı o da kurmalı bir dönence olmasıydı. ve buna ufak bir eksiklik diyemem kurmalı bebek dönencesi için.
Yazıda kısaca bir bebek dönencesinin bilinen klasik faydalarından bahsedeceğim, sonra bebek dönencesinin lohusalık hayatımı, bebeğimin de hayatını nasıl kolaylaştırdığını hiçbir yerde yazmayan şekilde anlatacağım.. 

Bir bebek dönencesi sadece bebeğinizin yatağının süslemesi değildir. Baştan söyleyeyim şaşılık yapmaz, aksine göz kasları için iyidir. Aklına yatmadıysa korona için kelle paça çorbası önerenleri takip et…

Bebek Dönencesi zararlı mı? Neden bebek dönencesi. Bebek dönencesi tavsiye. hangi dönenceyi tavsiye edersiniz, chicco büyülü yıldızlar dönence yorum, bebek dönencesi zararlı mı, dönence bebekler için zararlı mı, chicco dönence büyülü yıldızlar, bebek dönence tavsiye, dönence nasıl monte edilir, bebeklerde dönence kullanımı, dönence kaçıncı ayda kullanılır, bebeklerde dönence ne zaman kullanılmalı, chicco büyülü yıldızlar dönence kullananlar, donence kacinci ayda kullanilir, dönence, dönence çocuklar için yararlı mı, dönence kaç aya kadar kullanılır, dönence kaç aylıkken kullanılır, dönence zararlı mı, dönenceler, dönenceler bebeklere zararlımı, bebek dönence, bebek dönence faydaları, bebek dönenceleri, bebekler için en iyi dönence, bebekler.icin.donence, bebeklere dönence zararlımı, donence nasil besiklere takilir, donencenin faydalari, dönence ne zaman kullanılır, dönence nereden alınır, dönence nereye takılır, dönence oyuncak zararlı mı, dönence yapımı, dönencenin zararları, hangi donence, park yatağa dönence nasıl takılır, vtech bebegim donencesi, 1 aylık bebek donenceyi gorur mu, 1 aylik bebek donenceye bakabilir mi, 5aylik bebege donence olurmu, 9 haftalik bebek donence, bebegim dönence sevmiyor, bebegime donence almak istiyorum, bebeğimin ilk dönencesi, bebek beşik dönencesi, bebek donence cocuga zararlimi, bebek donence yapimi, bebek donenceleri kuran sesli, bebek donencesi satin al, bebek dönence kullananlar, bebek dönence zararlı mı, bebek dönenceleri ne işe yarar, bebek dönencesi kullananlar, bebek dönencesi nasıl yapılır, bebek dönencesi tavsiye, bebek gelişimi dönence, bebek için dönence, bebek için dönence tavsiyesi, bebek ilk ay kırmızı siyah dönence, bebek odası dönence gerekli mi, bebekler dönenceyi ne zaman, bebekler dönenceyi ne zaman farkeder, bebekler dönenceyi ne zaman ko, bebekler için dönence işe yarar mı, bebekler için dönence kaç ay için, bebekler için dönence nasil olmalı, bebekler için dönence zararlı mı, bebekler için sesli dönence, bebekler kac aylikken dönenceden anlar, bebeklerde dönence, bebeklerde dönence zararlı mı, besige donence nasil takılır, besik donencesi takip etmesi, besik dönence kendin yap, besikte dönence faydasi, beşiğe takılan dönence, beşik dönencesi kaçıncı ayda kullanilir, beşik dönencesi kullananlar, büyülü yıldızlar dönence, chicco donence kullanimi, chicco dönence kullananlar, chicco dönence kullanımı.

Bebek dönencesi bebeğinizin görsel algısını geliştirir

Bebek dönencesinin ana faydası; henüz gelişmekte olan bebeğinizin görme yeteneğini geliştirmesidir.

Bebekler ilk olarak siyah/beyaz görürler. 40 günlük olan bebeğiniz sırasıyla kırmızı, yeşil, mavi, sarı renkleri görmeye başlar. Bu bilgiler ışığında satın almayı planladığınız dönencenin canlı renklerden oluşmasına dikkat edin ki, harcadığınız paranın karşılığı olarak bebeğinizin ilgisini çeksin.. Pastel tonlarında ki dönenceler sadece annelerin ruhunu okşar.. bebeklere hitap etmez. Çünkü bebekler 4-5 aydan sonra renklerin tonlarını yavaş yavaş görmeye başlarlar ki, bebekler her zaman canlı renkleri sever ve ilgi gösterir. Çok renkli, müzikli ve bol objeli bir dönence, bebeğiniz tarafından keyifle takip edilecek ve bebeğinizi eğlendirecektir. 

Bebek dönencesi bebeklerin kas gelişimini destekler 

Bebek dönenceleri bebeğinizin kas gelişimini destekler, hızlandırır. Bebeğiniz canlı renkleriyle keyiflendiği dönenceyi gözleriyle takip eder. Göz kaslarının gelişimi için çok önemlidir. Bebeğiniz biraz büyüdüğünde dönenceye uzanmak ve tutmak isteyecek, elleri ve ayak kaslarını kullanacaktır. 6. aydan sonra ise bebeğiniz uzandığında dönencesini tutup çekebileceğinden, tehlike göz önüne alınarak mutlaka yataktan çıkarılmalıdır. 

Bebek dönencesi işitme duyusunu geliştirir ve bebeğinizi dinlendirir

Sesli, melodili bir dönence bebeğinizi sakinleştirir ve dinlendirir. Bebeğiniz için hafif sesli ninni melodili dönenceler seçmeniz uygun olur. Sesli dönenceler bebeğinizin işitmesini geliştirir. Hamileliğiniz döneminde anne karnında bebeğinize dinlettiğiniz müzikler varsa dönenceye bu müzikler eşlik edebilir. O zaman bebeğiniz hem kendini güvende hisseder, hem de daha sakin olur.

Gelelim hiçbir yerde yazmayan bebek dönencesinin faydalarına:

Bir dönence alırken mutlaka uzaktan kumandalı bebek dönencesi seçmelisiniz. Neden mi?

Devamlı kucak isteyen, meme isteyen bebeğiniz dönencenin altında dönen sevimli kahramanları takip ederken siz biraz ayaklarınızı uzatabilir, tamamlamak istediğiniz bir işi yapabilir hatta biraz kestirebilir ve uyuyabilirsiniz. Bu avantajı sakın hafife almayın. Bu yazıyı mutlaka aklınızın bir köşesine not alın. Bu bilgi sizin dinlenmenizi sağlayacak. Uzaktan kumandalı olmalıki siz dinlendiğiniz noktadan kumanda ile dönenceyi tekrar tekrar çalıştırabilir, yerinizden kalkmadan dönence sayesinden şekerleyebilir, yahut yarım saatlik bir işinizi yapabilirsiniz. Özellikle ilk 6 ayda bu yarım saat öyle kıymetli ki. Kendinize ayırdığınız bir 10 dakika size olağanüstü gelirken, 30 dakika 🙂 dönencenin sağladığı 30 dakika harika bir süre.

Benim aldığım ilk bebek dönencesi kurmalı olduğundan habire kalkıp kurmak durumunda kaldım ama bu bile bana her defasında bir 10 dakika kazandırmıştı. Ama 2. çocuğum için bir uzaktan kumandalı bebek dönencesi alacağım.

Göğüs ucu yarasına ne iyi gelir? Meme çatlaklarına ne iyi gelir

Bebek dönencesi ve gaz sancısına elveda..

Nasıl olurda “bebek dönencesi” gaz sancısını yok eder..? bebek dönencesi gaz sancısı bebek dönencesi

Biliyorsunuz, bebeklerde ayak hareketlerinin kısıtlı olması gaz sorununu artırır. Bebek dönencesinin altında bacaklarını bir ileri bir geri zıplatan Bebeğiniz, bacak ve kol kaslarını kullanarak aslında karnına da masaj yapar. (bebeğiniz aslında dönencenin altında heyecanlı heyecanlı hareket eder. 🙂 )

Görünce hak vereceksiniz.

Doktorunuzun bebeğinizin gaz çıkarmasına yardımcı olması için tavsiye ettiği bisiklet hareketini, dönence altında kendiliğinde uygulayan bebeğiniz sizi uğraştırmadan dönence ile çılgınca eğlenip gaz meselesini halleder. Bu da sizi önemli ölçüde gaz sorunundan kurtarır. Dönencenin altında hem eğlenip hem de düzenli olarak kollarını ve bacaklarını hareket ettiren bebeğiniz, doktorunuzun da tavsiye ettiği birçok hareketi yaparak bağırsaklarının hareketlenmesini sağlar.

[Makale Önerisi: Gaz yapmayan yiyecekler ]

Gaz yapmayan yiyecekler emziren annelere gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan yiyecekler anne sütüne gaz yapmayan yiyecekler nelerdir emzirirken gaz yapan yiyecekler  gaz yapan yiyecekler emzirirken  emziren annelerde gaz yapan yiyecekler  annede gaz yapmayan yiyecekler emzirirken gaz yapmayan yiyecekler anne sütünü gaz yapmayan yiyecekler bebek gaz yapan yiyecekler  bebek için gaz yapmayan yiyecekler anne sütünde gaz yapmayan yiyecekler anne sutune gaz yapan yiyecekler  emzirirken gaz yapan yiyecekler nelerdir süte gaz yapan yiyecekler anne sütüne gaz yapan yiyecekler nelerdir emzirme döneminde gaz yapmayan yiyecekler bebekte gaz yapmayan yiyecekler sütte gaz yapan yiyecekler bebeklerde gaz yapmayan yiyecekler  annede gaz yapan yiyecekler anne sütünden geçen gaz yapan yiyecekler  emziren annelerin yememesi gerekenler  emziren anne gaz anne sütünde gaz yapan besinler  yeni doğum yapan anneye gaz yapan yiyecekler bebeklerde gaz yapan besinler  bebeklerde gaz yapan yiyecekler listesi  emzirirken bebekte gaz yapan yiyecekler  emziren annenin yememesi gereken gaz yapan yiyecekler gazlı bebeklere masaj anne sütünde bebeğe gaz yapan yiyecekler emziren anne ne yememeli listesi emzirme döneminde gaz yapan yiyecekler en iyi bebek gaz giderici bebeklerde gaz yapan gıdalar  emziren anne için gaz yapmayan yiyecekler bebeklere gaz yapan şeyler emziren anne neler yememeli bebege gaz yapan yiyecekler gaz yapmayan çorba emen bebeğe gaz yapan yiyecekler lohusa neler yemeli gaz yapan besinler bebek de gaz yapan yiyecekler emziren anneler için gaz yapan yiyecekler emziren annelerde bebeğe gaz yapan yiyecekler emziren anneler bebeğe gaz yapan yiyecekler emzirirken gaz yapan besinler yeni doğan bebekte gaz yapan yiyecekler  bebekte gaz olmasın diye anne ne yemeli anneden bebeğe geçen gaz yapan yiyecekler bebeğe gaz yapan yiyecek ve içecekler  gaz yapan yiyecek gaz yapan yiyecekler listesi emziren annelere gaz yapan yiyecekler  emzirme döneminde gaz yapan besinler emziren annelere bebekte gaz sancısı olmaması için anne ne yemeli bebekler için gaz giderici yaş bebeklerde gaz sancısı annelerde gaz yapan yiyecekler  tarçın gaz yapar mı gaz yapan yiyecekler ve içecekler gaz masajı aylık bebek gaz problemi emzirirken hangi meyveler yenmeli yeni doğan bebeğe gaz yapmayan yiyecekler gaz yapan gaz yapıcı gıdalar bebek gaz giderici  aylık bebekte gaz sancısı gaz yapan gıdalar emziren annenin yememesi gereken  emziren annelerde gaz sorunu  emzikli anneye gaz yapan yiyecekler çok gazı olan bebeğe ne yapmalı anne sütünden bebeğe gaz geçer mi emziren annelerin yememesi gereken besinler emziren anne emzirme dönemi  lohusa döneminde gaz yapan yiyecekler gaz yapmayan meyveler emzirme döneminde gaz yapan meyveler emziren anne gaz diyeti gaz yapan içecekler aylık bebekte gaz sancısı  emzirirken yasak olan yiyecekler bebeklerde en iyi gaz giderici gaz yapan yiyecek ve içecekler bebeklerde neler gaz yapar  emziren anne meyve yiyebilir mi gazı olan bebek en iyi gaz giderici bebeklerde gaz için ne yapılır emziren anneler gaz yapan yiyecekler neler sancısı olan bebeklere ne yapmalı emzirirken hangi meyveler gaz yapar bebekler için en iyi gaz giderici anne beslenmesi gazı olan bebek en iyi gaz giderici bebeklerde gaz için ne yapılır emzıren anneler gaz yapan yiyecekler neler sancısı olan bebeklere ne yapmalı emzirirken hangi meyveler gaz yapar bebekler için en iyi gaz giderici anne beslenmesi gaz yapmayan yiyecekler bebeklerde gaz yapmayan yiyecekler sağlıklı yaşam gaz yapmayan yiyecekler kadınlar kulübü gaz yapmayan yiyecekler 99 gaz yapmayan yiyecekler diyetisyen gaz yapmayan yiyecekler nelerdir gaz yapmayan ana yiyecekler anneye gaz yapmayan yiyecekler asla gaz yapmayan yiyecekler anne sütüne gaz yapmayan yiyecekler uzmantv anne sütü gaz yapmayan yiyecekler anneden bebeğe gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan meyveler sağlıklı beslenme bebeğe gaz yapmayan yiyecekler bebeğe gaz yapmayan yiyecekler listesi bebeğe gaz yapmayan yiyecekler kadınlar kulübü bağırsakta gaz yapmayan yiyecekler bebek emzirirken gaz yapmayan yiyecekler çocuğa gaz yapmayan yiyecekler emzirme döneminde gaz yapmayan yiyecekler bebek de gaz yapmayan yiyecekler lohusalık döneminde gaz yapmayan yiyecekler mide de gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan yiyecekler emzirirken gaz yapmayan ek gıdalar emzirmede gaz yapmayan yiyecekler emzirirken gaz yapmayan yiyecekler nelerdir emziren annelerde gaz yapmayan yiyecekler emzirirken bebeğe gaz yapmayan yiyecekler emziren annelerde gaz yapmayan yiyecekler listesi gebelikte gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan yiyecekler hangileri hamilelikte gaz yapmayan yiyecekler hamilelikten sonra gaz yapmayan yiyecekler hamile anneye gaz yapmayan yiyecekler hamilelik sonrası gaz yapmayan yiyecekler hamile kadınlarda gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan yiyecekler içecekler bebek için gaz yapmayan yiyecekler anne için gaz yapmayan yiyecekler lohusa için gaz yapmayan yiyecekler emzirenler için gaz yapmayan yiyecekler hamileler için gaz yapmayan yiyecekler emziren anneler için gaz yapmayan yiyecekler anne sütü için gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan sindirimi kolay yiyecekler kahvaltıda gaz yapmayan yiyecekler gaz ve kabızlık yapmayan yiyecekler lohusa kadına gaz yapmayan yiyecekler emziren kadınlarda gaz yapmayan yiyecekler sabah kahvaltıda gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan yiyecekler listesi gaz yapmayan lifli yiyecekler yetişkinlerde gaz yapmayan yiyecekler listesi lohusalıkta gaz yapmayan yiyecekler lohusalıkta gaz yapmayan yiyecekler nelerdir lohusa anneye gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan yiyecekler meyveler midede gaz yapmayan yiyecekler midede gaz yapmayan yiyecekler nelerdir mide gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan yiyecekler ne yemeli gaz yapmayan meyveler nelerdir bebeklerde gaz yapmayan yiyecekler nelerdir ameliyat öncesi gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan posalı yiyecekler gaz yapmayan meyveler sağlıklı yaşam gaz yapmayan sulu yemekler gaz yapmayan sıvı gıdalar süte gaz yapmayan yiyecekler sahurda gaz yapmayan yiyecekler anne sütüne gaz yapmayan yiyecekler süt yapan gaz yapmayan yiyecekler gaz ve şişkinlik yapmayan yiyecekler emziren annelerde gaz yapmayan yiyecekler uzmantv anne sütünde gaz yapmayan yiyecekler uzmantv gaz yapmayan yiyecekler ve içecekler emzirirken gaz yapmayan yiyecek ve içecekler bebeğe gaz yapmayan yiyecek ve içecekler midede gaz yapmayan yiyecek ve içecekler bebeklerde gaz yapmayan yiyecek ve içecekler emziren annelerde gaz yapmayan yiyecek ve içecekler anne sütüne gaz yapmayan yiyecek ve içecekler vücutta gaz yapmayan yiyecekler şişkinlik ve gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan yemekler yiyecekler yetişkinlerde gaz yapmayan yiyecekler gaz yapan yapmayan yiyecekler yenidoğana gaz yapmayan yiyecekler gaz yapan ve yapmayan yiyecekler gaz yapmayan yiyecekler hangileri gaz yapmayan yiyecekler ne yemeli gaz yapmayan yiyecekler neler annelerde gaz yapmayan yiyecekler emziren annelerde gaz yapmayan yiyecekler emziren annelerde gaz yapmayan yiyecekler nelerdir emziren annelerde gaz yapmayan yiyecekler listesi emziren annelerde gaz yapmayan yiyecekler uzmantv annelere gaz yapmayan yiyecekler emziren annelere gaz yapmayan yiyecekler nelerdir anneye gaz yapmayan yiyecekler emziren anneye gaz yapmayan yiyecekler süt veren anneye gaz yapmayan yiyecekler hamile anneye gaz yapmayan yiyecekler gaz yapmayan yiyecekler ve içecekler emzirirken gaz yapmayan yiyecek ve içecekler bebeğe gaz yapmayan yiyecek ve içecekler midede gaz yapmayan yiyecek ve içecekler bebeklerde gaz yapmayan yiyecek ve içecekler bebek için gaz yapmayan yiyecekler anne için gaz yapmayan yiyecekler emzirenler için gaz yapmayan yiyecekler hamileler için gaz yapmayan yiyecekler doğumdan sonra gaz yapmayan yiyecekler sezeryandan sonra gaz yapmayan yiyecekler ameliyattan sonra gaz yapmayan yiyecekler hamilelikten sonra gaz yapmayan yiyecekler

Vay canına, bir bebek dönencesi nelere kadir 🙂 Ben de önemsemediğim bu oyuncak parçasının hayatımı bu derece kolaylaştıracağını düşünemezdim.

Değerli anne adayları ; bir bebek dönencesi, bebek hazırlıkları yaptığınız dönemde anlamsız ve rekesiz hem de pahalı bir alışveriş olarak kafanızı kurcalayacak. Ben de başta öyle düşündüm, sonra bebek hazırlıklarını yaparken bebeğimizin eksiği gediği kalmasın, aman herşeyi tam olsun diyerek, çok inanmadan bir bebek dönencesi satın aldım. Bebek dönencesi de satın alırken öyle bilinçli seçtiğim de söylenemez. Parlak renklere ve eğlenceli figürlere sahip bir bebek dönencesi işte. Ama çok faydasını gördüm ve tüm arkadaşlarıma tavsiye edip tabiri yerindeyse zorla aldırdım. Bebek dönencesinden faydalanan tüm arkadaşlarım bebek dönencesi tavsiyem için teşekkür ettiler. Hazır bir bebek dönencesine yüksek bir bütçe ayırmak istemiyorsanız, bir kaç model araştırıp el emeğinizi konuşturabilirsiniz. İlla yüksek meblağlar ödemek şart değil. Bebek dönencesi yapmak için yaratıcılığınızı konuşturun. Pinterest kendi bebek dönencenizi yapmak için fikirlerle dolu. Annesininmelegi pinterest sayfama mutlaka göz atın: https://tr.pinterest.com/annesininmelegi/

*Önemli bir notum var: Bebeğiniz günün belli saatleri arasında ağlama krizleri yaşıyorsa doktorunuz bebeğinize kolik teşhisi koymuş olabilir. Hatta, bebeğinizin gaz sancısı süt vb. gıda alerjilerine bağlı olabilir. Bu durumda bebek dönencesi bu gaz sancılarınız için çare olmaz. Bebeğim kolik mi? yazıma göz atın ve mutlaka doktorunuzu ziyaret edin!

annesininmelegi blogunda tam 12 yıldır yazıyorum. Paylaşımlarımdan memnunsan lütfen bloguma ve sosyal medya paylaşımlarıma yorum bırakır mısın? Blog gönüllülükle ve sadece güzel, içten bırakılan yorumların motivasyonu ile devam ediyor. Bir blog yazarının en önemli motivasyon kaynağı, yazdığı yazılarının ilgi görmesidir. annesininmelegi.com’da okumuş olduğun içeriği beğendiysen sosyal medyada paylaşabilir, konu ile ilgili görüşlerini yorum kısmından yazarak destek olabilirsin.

Sevgiler

Bebek hazırlıklarına heyecanla başlamış sevgili anneler, bu yazılarım da ilginizi çekebilir:

Hafta Hafta Hamilelik Takibi Yazıları

Bebek Hazırlıkları: Doğum öncesi hazırlıklar

Bebek Hazırlıkları: Anne ve Bebek Bakımı için tüm ihtiyaçlar

Bebek Hazırlıkları: Bebek Odası Hazırlıkları 

Bebeğinin doğumundan, onun yürümeye başlayarak etrafı keşfe çıkması ile alınacak güvenlik önlemlerine kadar ihtiyaç duyacağın kapsamlı bebek alışverişi listesini incelemek istersen Bebek Alışverişi yazımıza da göz atabilirsiniz.

*Sitedeki bütün içeriğin sahibi https://www.annesininmelegi.com’dur. 

Bu web sitesinde sunulan tüm bilgilerin (sınırlı kalmamak kaydıyla yazılı metinler, fotoğraflar ve diğer her çeşit bilgi dahil olmak üzere) maddi ve manevi hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında Annesinin Meleği’ne aittir. Annesinin Meleği’nin yazılı izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgiler kopyalanamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. gaz sancısı bebek dönenceleri bebeklerde gaz sancıları bebek dönencesi All material and immaterial rights of the information (including but not limited to the written texts, photos and all other information) given in this web- site are belong to Annesinin Melegi regarding to the Law no.5846 on Intellectual and Artistic Works. No one shall copy, amend and publish the above mentioned information without any written permission of annesininmelegi.com. bebek gaz sancısı bebek gaz sancisi bebeklerde sancı bebek sancısı bebeklerde gaz sancıları bebek gaz sorunu nasıl giderilir yeni doğan bebeğin gazı nasıl geçer yeni doğan bebeklerde gaz nasıl giderilir

gögüs ucu yarasına ne iyi gelir göğüs ucu yarası için krem emziren annenin

227 YORUMLAR

  • Merhaba Alev,

   Bebeğini sağlıkla kucaklayıp keyifle, mutlulukla büyütmeni dilerim. E-posta adresine ilettiğim bebek alışverişi listemde süt sağma cihazından hastane çantası hazırlıklarına, bebek odası hazırlıklarından bebek arabasına, pişik kreminden meme ucu bakım ürünlerine kadar gerekli emzirme yardımcısı ürünler ve birçok öncelikli alınması gerekli ihtiyaçtan ayrıntılı bahsediyorum.

   Bebeklerin sağlığı ve bağışıklığı için anne sütünün önemi ve kıymeti her gün yeni araştırmalarla ortaya konuyor. Sağlıklı bir ömür için anne sütü ile büyümek çok önemli. Eğer bebeğini anne sütü ile büyütmek istiyorsan, bence bebek hazırlıkları içerisinde en önemli hazırlık emzirmeye hazırlık için göğüs ucu yaralarına karşın gerekli bakımın yapılmasıdır. Hamileliğinin son ayında göğüs ucu kremini düzenli kullanarak emzirmeye hazırlanmalısın. Doğumdan önce doğru emzirmeyi mutlaka öğren. annesininmelegi.com’da yer alan doğru emzirme konusundaki yazılarıma da mutlaka göz atmalısın. Sağlıkla kal

 1. merhabalar,

  Dönence ve oyun halısı için öneriniz hangi markalar ve modeldir? eşim sizden doğum hazırlıkları listesini daha önce rica etmişti neredeyse tamamını aldık yorumlarınız ve verdiğiniz bilgiler gerçekten çok değerli. Çok teşekkür ederiz.

  • Merhaba Özge,

   e-posta adresine dönence ve oyun halısı için marka önerilerimi ilettim. Yazdığım e-postanın içeriğinde de aktardığım gibi bahsettiğim markaları almak zorunda değilsin, o kadar çok model ve çeşit var ki sadece; canlı parlak renklere sahip dönence ve bebek oyuncağı seçimleri yapmanı öneririm. Pastel renklerde herhangi bir çocuk oyuncağı alma. Bebeğine hiçbir faydası yok. Bebekler dönenceleri ile vakit geçirdikleri kadar uzun süre oyun halısını kullanmayabiliyor. Bu açıdan eğer bütçen varsa oyun halısı tabiki alabilirsin. Eğer dar bir bütçen varsa almadım diye de çok takılma, üzülme. Her iki ürün olmazsa olmaz ürünler değil. Evet dönence gaz çıkarmak, göz koordinasyonu ve ilgi toplamak ve anneye vakit sağlamak gibi işlevler üstlense de bu ürünler şart, alınmazsa olmaz ürünler değil tabi ki.

   Paylaşımlarımızdan memnunsan lütfen sitemize yorum bırakır mısın? Bir bloggerın en önemli motivasyon kaynağı, yazdığı yazılarının ilgi görmesidir. annesininmelegi.com’da okumuş olduğun içeriği beğendiysen sosyal medyada paylaşabilir, ihtiyaç duyan/duyacak arkadaşlarına iletebilir, konu ile ilgili görüşlerini yorum kısmından yazarak bana destek olabilirsin.

   Sevgiler

 2. Merhaba, bebeğim 50 günlük, dönence için marka tavsiyeniz nedir? Şimdilik next to me yatağa, sonra park yatağa takarak kullanacağım. Faydalı yazınız için Teşekkür ederim.

  • Merhaba Esin,

   Tebrik ederim. Bebeğini sağlıkla büyütmeni dilerim. e-posta adresine bebek alışverişi hazırlık listemi ve bebek ürünlerinde güvenilir marka önerilerimi ilettim. Bebek dönencesi seçerken next to me yatağa ve park yatağa uygun ama mutlaka parlak göz alıcı renklere sahip dönenceler tercih etmeni öneririm. Benim önerdiğim model park yatağa uymakla birlikte next to me yatağa uyumlu mu bilmiyorum.

   Sevgiler

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz