İş Sanat’ın Ekim 2022 Öğrenci Atölyeleri Başlıyor

0
İş Sanat’ın Ekim 2022 Öğrenci Atölyeleri Başlıyor

İş Sanat’ın Öğrencilere Özel Atölyelerini Kaçırmayın

İş Sanat, İstanbul Eminönü’nde bulunan Türkiye İş Bankası Müzesi ve Ankara Ulus’ta bulunan İktisadi Bağımsızlık Müzesi’nde farklı yaş grubundaki öğrencileri, birbirinden renkli atölyeler ile ağırlıyor. Tamamı ücretsiz olarak düzenlenen atölyeler ile ilgili detaylı bilgi www.issanat.com.tr adresinden alınabilir.

Eğlenceli ve Öğretici Atölyeler Türkiye İş Bankası Müzesi’nde 

İstanbul Eminönü’nde bulunan Türkiye İş Bankası Müzesi’nde farklı yaş gruplarına yönelik “Müze Hatıram Atölyesi”, Dünyanın Parası Atölyesi”, “Madalya Atölyesi”, “Bütçe Tutum Tasarruf” ve “İşim Birikim” atölyeleri düzenleniyor.

Atölyeler ücretsiz olup [email protected] adresinden rezervasyon talebi oluşturulabilir, 0212 511 18 04 telefon numarasından bilgi alınabilir. 

İktisadi Bağımsızlık Müzesi’nde Yaratıcı Atölyeler

Türkiye İş Bankası’nın Ankara Ulus’taki tarihi binasında kurulan İktisadi Bağımsızlık Müzesi de farklı yaş gruplarına yönelik “Müze Hatıram Atölyesi” ve “Dünyanın Parası Atölyesi” ile öğrencileri misafir ediyor.

Müze, Pazartesi günü dışında 10.00-18.00 saatleri arasında ziyarete açık olup, [email protected] adresinden rezervasyon talebi oluşturulabilir, 0312 222 70 66 telefon numarasından bilgi alınabilir. 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz