Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı

0
Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı
Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı
Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

Ben malesef bu fuara hiç katılamadım, ama arkadaşlarımdan sonradan öğrenip çok hayıflandım, oldukça uygun fiyatlara birçok ihtiyaçlarını bu fuardan sağlamışlar.. Ben de bu hafta bu fuardan yararlanacağım

Fuar hakkında kısa bilgi

21 yıldan beri, sektörün önde gelen kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirilen  Anne-Bebek ve Çocuk  Fuarı’nın yirmi ikincisi, 17-20 Ocak 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin‘de açılıyor.

24. Anne-Bebek ve Çocuk  Fuarı’nda tekstilden mobilyaya, araç gereçten kozmetiğe, oyuncaktan gıdaya, Hizmet kuruluşlarından sağlık kuruluşlarına kadar pek çok sektörden firmalar ile alıcıları karşı karşıya getiren fuarımız, konunun önemi ve hassasiyeti bakımından, yazılı ve görsel basında geniş bir şekilde yer almaktadır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışında yaptığımız tanıtım kampanyaları ile çok geniş bir pazarı sizlerle buluşturmak ve özellikle ihracat potansiyelimizi arttırmak konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır.

Bebek ve çocuk sağlığı konusunda yapılan paneller her yıl binlerce annenin birçok konuda bilgi sahibi olmasına, bilinçlenmesine yardımcı olmakta, sağlıklı bir gelecek için bir ışık olmaktadır.

Diğer taraftan fuar süresince, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da bebek ve çocuk sağlığı konusunda paneller yapılacak, birçok konuda annelerin bilgi sahibi olmasına ve bilinçlenmesine yardımcı olunacak.

22. Anne-Bebek ve Çocuk  Fuarı ile ilgili detaylı bilgi almak için http://bebekfuari.com adresini ziyaret ediniz

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz