Justice League Kahramanları Çocukları Forum AVM ve Akasya AVM’de Bekliyor

0
DİMES Heroes %100 serisi ile Justice League Kahramanları, 26 - 30 Ekim Forum İstanbul ve 9-13 Kasım Akasya AVM’de minik misafirlerini karşılayacak. Forum İstanbul,akasya avm,DİMES Heroes,Justice League Kahramanları,ücretsiz etkinlik,cumhuriyet bayramı etkinliği,çocuk etkinlikleri,istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu ne yapsak,haftasonu programı,haftasonu çocuk etkinliği

DİMES Heroes %100 serisi ile Justice League Kahramanları, 26 – 30 Ekim Forum İstanbul ve 9-13 Kasım Akasya AVM’de minik misafirlerini karşılayacak. İstanbul’un farklı AVM’lerinde gerçekleştirilen etkinliklerde, Justice League evreni çocukların renkli dünyasıyla buluşuyor.

DİMES Heroes %100, Çocuklar ve Annelerini Justice League Evreninde Ağırlamaya Devam Ediyor

Etkinliğin Marmara Forum AVM’de gerçekleşen ilk çcouk atölyelerinde, DİMES binlerce çocuğu ve ailelerini ağırladı. Çocuklar etkinlik alanında Justice League kahramanlarının maketleriyle oynama, kostümler ve el boyalarıyla sevdikleri kahramanın kılığına bürünme ve fotoğraf çektirme şansı elde etti. Güvenli tırmanma alanı ve boyama kiti gibi etkinlikler ise, çocukların fiziksel ve sanatsal becerilerini destekledi.

DİMES Heroes etkinlikleri, 26 – 30 Ekim Forum İstanbul ve 9-13 Kasım Akasya AVM takvimiyle devam edecek.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz