Maltepe Park’ta LEGO Duplo ile LEGO yapım etkinliği

0
Maltepe Park'ta LEGO Duplo ile LEGO yapım etkinliği. çoçuk tiyatroları istanbul anadolu, ücretsiz aktiviteler, çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, ücretsiz çoçuk etkinlikleri, ücretsiz çoçuk tiyatroları istanbul 2016, istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,ücretsiz aktiviteler, ücretsiz çoçuk tiyatroları istanbul 2016, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu, istanbul ücretsiz etkinlikler 2016, çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, avm etkinlikleri, Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri,İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri,Çocuk Oyunları,çocuk tiyatroları

Küçük Eller Büyük Hayaller

04 – 06 Kasım tarihlerinde Maltepe Park’ta gerçekleştirilecek LEGO Duplo ile LEGO yapım etkinliğine katılacak tüm çocuklarımız, atölye kapsamında legolar ile kendi hayvanlarını tasarlayabilecekler.

Maltepe Park Alışveriş Merkezi minik ziyaretçilerinin yaratıcılıklarını arttıracak, hayal dünyalarını geliştirmeye yardımcı olacak yeni bir etkinlik ile buluşturuyor.  ‘LEGO Duplo Dünya Turu’ etkinliğinde çocuklar yeni seri LEGO yapım parçalarıyla kendi figürlerini yapacaklar. Yaptıkları figürlerin yanı sıra “Duplo ile Eşleştirme” oyunu oynayacaklar. Aynı zamanda da hayvanlar ve doğal yaşamları hakkında bilgi alacaklar. Lego aktivitesi ile eğlenceli ve keyifli zaman geçiren çocuklarımız , etkinlik sonunda sertifikalarını alarak evlerine dönecekler.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz