fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Ara Tatil Çocuk Etkinlikleri Kahve Dünyası’nda Ara Tatil Çikolata Atölyesi 2022

Kahve Dünyası’nda Ara Tatil Çikolata Atölyesi 2022

0
Ara tatilde çocuklar için lezzetli bir etkinlik: Kahve Dünyası çikolata atölyesi

Ara tatilde çocuklar için lezzetli bir etkinlik: Kahve Dünyası çikolata atölyesi

Okullarda ilk ara tatilin gelmesiyle çocuklar eğitime kısa bir mola vermek üzere. Kahve Dünyası ara tatilde çocukları ebeveynleriyle birlikte hem eğlenecekleri hem de yeni bir şeyler öğrenerek yaratıcılıklarını kullanacakları keyifli bir etkinliğe davet ediyor.Kahve Dünyası düzenlediği çikolata atölyeleriyle çikolatanın büyülü dünyasını miniklerle paylaşıyor. Atölyelerde çocuklar hem çikolatanın kakao çekirdeğiyle başlayan yolculuğunu öğreniyor hem de yaratıcılıklarını kullanarak kendi çikolatalarını yapabiliyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, düzenlediği atölyelerle çikolatadaki uzmanlığını küçükten büyüğe herkesle paylaşmaya devam ediyor. Çikolata atölyelerinde minikler yepyeni bir deneyim yaşamanın keyfini sürerken, çikolata şefleri eşliğinde çikolatanın lezzetli yolculuğunu da öğrenme fırsatı elde ediyor.

Ara Tatil Çikolata Atölyesi Programı

Çocuklar için çikolata atölyelerinde, çocuklar öncelikle çikolatanın kaynağı olan kakao meyvesini ve çekirdeğini tanıyor. Kahve Dünyası’nın çikolata şeflerinden çikolata hakkında bilgiler öğrenen çocuklar bir yandan da çikolatadan farklı tasarımlar yapıyor. El becerilerine katkı sağlayan atölyede çocuklara çikolata şelalesi ve çikolatadan heykeller de eşlik ediyor.Kahve Dünyası’nın Batı Afrika’nın 1. hasat kakao çekirdekleriyle hazırladığı çikolatalarıyla kendi lezzetlerini yaratan minikler, atölyede kendi yorumlarıyla şekillendirdikleri çikolataları evlerine de götürebiliyor.

Mumsy Natural Göğüs ucu yaralarının oluşumunu önlemeye yardımcı Doğumdan önce ve sonra Mumsy Natural® emzirme ürünlerini kullanan anneler göğüs ucu yaraları ve ağrılarını yaşamadan bebeklerini daha uzun süre emziriyor.

Ara Tatil Çikolata Atölyesi Programı Kayıt

Ailece veya sadece çocuklarınız için kayıt yaptırmak isterseniz detaylı bilgiye [email protected] adresinden ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rezervasyon: [email protected]

Adres: Kahve Dünyası Fabrika- Veliefendi

Kartaltepe, Aksu Cd. No:3, 34145 Bakırköy/İstanbul

(0212) 543 16 53

Daha fazla Ara Tatil Çocuk Atölyeleri haberleri için

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz