fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Yarıyıl Çocuk Etkinlikleri Kahve Dünyası’ndan Sömestr Sürprizi: Çocuklara Özel Çikolata Atölyesi!

Kahve Dünyası’ndan Sömestr Sürprizi: Çocuklara Özel Çikolata Atölyesi!

0
Kahve Dünyası, sömestr boyunca her gün çocuklara özel çikolata atölyesi düzenliyor yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 sömestr 2019 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2019 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak

Kahve Dünyası, sömestr boyunca her gün çocuklara özel çikolata atölyesi düzenliyor

Kahve Dünyası, sömestr tatilini İstanbul’da geçirecek olan çocukları tamamen çikolata kaplı, lezzet ve eğlence dolu bir yolculuğa çıkarıyor! Veliefendi ve Kemerburgaz fabrikalarında her gün düzenlenen çikolata atölyelerinde, 4 – 10 yaş arası çocuklar tüm yaratıcılıklarını ortaya koyarak hayallerindeki çikolata tasarımlarını kendi elleriyle gerçeğe dönüştürüyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, sömestr tatili boyunca lezzet ve eğlence dolu bir etkinliğe imza atıyor. 4- 10 yaş grubuna özel çikolata atölyesinde, çocuklar yaratıcılıklarını ortaya koyarken kendi elleriyle hazırladıkları çikolataları yemenin keyfini çıkarıyor.

Veliefendi ve Kemerburgaz fabrikalarında sömestr tatili boyunca her gün düzenlenen atölyede, Kahve Dünyası’nın şeflerinden çikolata hakkında şaşırtıcı bilgiler öğrenen çocuklar bir yandan da çikolatadan farklı tasarımlar yapıyor. Çocukların el becerilerine katkı sağlayan atölyede, birbirinden eğlenceli kalıplar da kullanılıyor.

Kahve Dünyası’nın çikolata etkinliği, 4 – 10 yaş arası çocuklara özel düzenleniyor. 4 – 6 yaş grubu atölyede ebeveynleri ile birlikte olurken 7 yaş ve üzeri çocuklar ise tek başına katılabiliyor. Çocuklar etkinlikteyken büyükler ise bir yandan çocuklarını izleyip bir yandan da fabrikanın içinde konumlandırılan mağazalarda Kahve Dünyası lezzetlerinin tadını çıkarıyor. Etkinliğin sonunda günün anısına sertifikalarını alan çocuklar, bu sayede çikolata ustası olma yolunda ilk adımlarını atmış sayılıyor!

Veliefendi Fabrika’da her gün 10.30 ve 17.30, Kemerburgaz Fabrika’da ise her gün 10.30’da başlayan çocuklara özel çikolata atölyesi 40 dakika sürüyor. Katılım ücreti 60 TL olan atölye için, etkinlikten bir gün öncesine kadar Kemerburgaz veya Veliefendi fabrikalarına uğrayarak ya da telefonla rezervasyon yaptırılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için:

Veliefendi Fabrika

Kartaltepe Mah. Aksu Cad. No:3

Tel: 0212 543 16 53

Kemerburgaz Fabrika

Mithat Paşa Mah. İstanbul Cad. Selanik Bulvarı No:11

Tel: 0212 360 07 98

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz