Kanyon’da LEGO® Festivali ile Okula Dönüş kutlanıyor

0
LEGO® Festivaline tüm çocuklar davetli

Kanyon AVM, yaz tatili dönüşü çocukları LEGO® Festivali’nde buluşturuyor. 15-30 Eylül tarihleri boyunca dünyanın önde gelen oyuncak markalarından LEGO®, birbirinden eğlenceli aktiviteler ile miniklere renkli saatler yaşatacak.

Kanyon, uzun bir yaz tatilinin ardından okul sıralarına dönüş yapan çocukları LEGO® Festivali’nde keyifli bir oyun deneyimi yaşamaya davet ediyor. Sergiler, dev LEGO® heykeller, LEGO® workshopları ve daha fazlası festival boyunca minik misafirlerle bir araya gelirken, hem eğlenceli hem eğitici bir dünyanın kapıları çocuklar için aralanıyor.

LEGO® City alanında çocuklar, şehrin binaları ve araçlarını çeşitli boyutlarda parçalar kullanarak tasarlayıp sergilerken, LEGO® Friends alanında LEGO® parçaları ile kendilerine ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacaklar. LEGO® Ninjago Spinjitzu oyuncakları ile LEGO® Ninjago alanında çocuklar için heyecan dorukta olacak. Dev fil heykelinin yer aldığı LEGO® Duplo alanında çocuklar eğlenirken, öğrenmenin tadını çıkaracaklar.

Renkli aktivitelerin yanı sıra çocuklar, her saat başı Meet & Greet Zone’da sevilen kostüm karakterleri Kai, Emmet ve Stephanie ile buluşarak fotoğraf çektirebilecekler. LEGO® karakterleri Stephanie, Ninja Kai ve LEGO® Polis’in binlerce LEGO® parçasından oluşan dev heykellerinin yer alacağı festivalde minik misafirler, LEGO® City, LEGO®Friends ve LEGO® Ninjago’nun element setlerini sergi ünitelerinde inceleme fırsatı bulacaklar.

15 – 30 Eylül tarihlerinde 12.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan LEGO® Festivali’nin renkli atmosferini Kanyon’da yaşayın!

Etkinlikler farklı yaş gruplarına hitap etmektedir.

LEGO® City: 6-12 Yaş

LEGO® Friends: 6-12 Yaş

LEGO® Ninjago: 7-14 Yaş

LEGO® Duplo: 1-5 Yaş

Etkinlik ücretsizdir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz