Kids’ Lab ile kimyayı eğlenerek öğrenin!

0

Kids’ Lab ile kimyayı eğlenerek öğrenin!

5-8 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğimizde, annesinin melekleri kimyayı keşfetmeye davetli!

Kids' Lab ile kimyayı eğlenerek öğrenin! 5-8 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğimizde, annesinin melekleri kimyayı keşfetmeye davetli!

BASF’nin çocuklara kimyayı ve bilimi daha yakından  tanıtmayı amaçladığı 6-12 yaş arası çocukların özel eğitmenler eşliğinde, zararsız maddelerle interaktif ve eğlenceli deneyler yapmasına imkân tanıyan Kids’ Lab’in ilk etkinliği 6-9 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. Kids’ Lab, her ayın 4 günü, çocukların özel eğitmenlerle gerçekleştireceği deneylere ev sahipliği yapacak. İlk olarak suyun depolanması üzerine bir deney yapılacak Kids’ Lab’de yıl içinde çocuklara yepyeni deneyler yapma fırsatı sunulacak. Yeni döneminde de rezervasyon sistemiyle ziyaretçilerini ağırlayacak olan Kid’s Lab, rezervasyon numaralarını ve aktivite günlerini “BASF.KidsLabTurkey”, “BASF.Turkiye” adlı Facebook hesaplarından ve “BASF_Turkiye” Twitter hesabından duyuracak.
Deney tarih ve saatleri: 5 – 8 Haziran 2014 tarihleri arasında saat 10.00, 11.00, 13.00, 14.00 ve 15.00

İstanbul Modern’deki ücretsiz etkinliğie katılmak için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0212 334 73 16 numaralı hattan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz