LEGO Festivali Optimum Outlet AVM’de

İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi, minikler için Okula dönüş dönemine özel düzenlediği LEGO Festivali'nde 2-12 yaş arası çocuklarımız unutamayacakları keyifli anlar yaşayacaklar.

0
LEGO® Festivaline tüm çocuklar davetli

İstanbul Optimum AVM, 30 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştireceği LEGO Festivali ile küçük ziyaretçilerini renkli ve eğlenceli bir dünyaya davet ediyor.

İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi, minikler için Okula dönüş dönemine özel düzenlediği LEGO Festivali’nde 2-12 yaş arası çocuklarımız unutamayacakları keyifli anlar yaşayacaklar.

LEGO City alanında çocuklar, şehrin binaları ve araçlarını çeşitli boyutlarda parçalar kullanarak tasarlayıp sergilerken, LEGO Friends alanında LEGO parçaları ile kendilerine ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacaklar. 

Dev fil heykelinin yer aldığı LEGO Duplo alanında çocuklar hem eğlemenin hem de öğrenmenin tadını çıkarırken, LEGO Ninjago Spinjitzu oyuncaklarıyla çocuklar için eğlenceli zaman geçirecek.

30 Ağustos-8 Eylül tarihlerinde 13.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek Lego Festivali, İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi Optimum Club üyeliği olan ziyaretçileri için ücretsiz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz