Vakkorama’da dans dersleri her Pazartesi ve Perşembe günü devam ediyor

0

Vakkorama’dan Dansa Davet

Vakkorama’da dans dersleri her Pazartesi ve Perşembe günü devam ediyor. | 19 Kasım – 31 Aralık 2015, 19:00 , Vakkorama Akmerkez , Etiler

Vakkorama’da dans dersleri her Pazartesi ve Perşembe günü devam ediyor

33. yaşını kutlayan Vakkorama, düzenlediği dans dersleriyle herkesi dans ederek hayata renk katmaya davet ediyor. Aytunç Bentürk Dans Akademisi işbirliğinde gerçekleştirdiği dans dersleri ile tüm dans meraklılarını Vakkorama Akmerkez’e bekliyor.

Vakkorama Akmerkez’de, Aytunç Bentürk Dans Akademisi’nin uzman dans hocaları eşliğinde gerçekleştirilen derslerde, Salsa, Zumba, Vals, Cha Cha, Flamenko, Bachata, Tango, Rumba, Street Jazz gibi danslar yer alıyor.

Aralık ayı sonuna kadar her Pazartesi ve Perşembe günü 19:00-20:30 saatleri arasında düzenlenecek dans derslerine katılım ise ücretsiz…

Vakkoramanın, günlük koşuşturmacadan, iş ve okul hayatının stresinden biraz olsun uzaklaşmak isteyenler için hayata geçirdiği bu etkinlik, yaratıcılığınızı keşfetmenizi, enerji dolu keyifli vakit geçirmenizi, mutlu olmanızı sağlayacak.

Bu eğlenceli etkinlik hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için [email protected]’ye mail göndermeniz; derse gelirken spor ayakkabı, tayt veya eşofman tarzı rahat kıyafetler giymeniz yeterli!

*Katılım kontenjan ile sınırlıdır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz