Metrogarden Ara Tatil Etkinlikleri 2022

0
Metrogarden ara tatil etkinlikleri başlıyor Çocuklar eğlenceye doyacak Metrogarden’ın minik ziyaretçileri, bu ara tatilde de doyasıya eğlenecek.

Metrogarden ara tatil etkinlikleri başlıyor

Çocuklar eğlenceye doyacak

Metrogarden’ın minik ziyaretçileri, bu ara tatilde de doyasıya eğlenecek. Çocuklar, el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olacak atölyelerin yanı sıra sürpriz hediyeler kazanabilecekleri Mini Survivor yarışmasına katılabilecek. Kaptan Pengu ve Ege ile Gaga da bu ara tatilde Metrogarden’da olacak.

Metrogarden AVM, küçük misafirlerini ara tatilde birbirinden eğlenceli etkinliklerle ağırlayacak. Metrogarden, 12-13 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Robotik Kodlama, Satranç ve Web 2.O atölyeleriyle çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olacak. Küçük gruplara yönelik maske yapımı, figürlü boya çalışmaları, deney atölyelerine katılan minikler ise yüz boyama etkililiğinin ardından hediye balonlarıyla evlerine dönecek. Metrogarden’ın zemin katında 14.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek atölyelere, 4-13 yaş aralığındaki çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

Mumsy Natural Göğüs ucu yaralarının oluşumunu önlemeye yardımcı Doğumdan önce ve sonra Mumsy Natural® emzirme ürünlerini kullanan anneler göğüs ucu yaraları ve ağrılarını yaşamadan bebeklerini daha uzun süre emziriyor.

Mini Survivor

Metrogarden’ın küçük ziyaretçileri 16 Kasım’da ise Mini Survivor yarışmasına katılarak hem eğlenecek hem sürpriz hediyeler kazanacak. MACFit iş birliğiyle düzenlenen yarışma, 14.00-16.00 saatleri arasında AVM’nin -1’inci katındaki etkinlik alanında gerçekleştirilecek.

Kaptan Pengu ve Ege ile Gaga Müzikli Oyunu

Minikler, 19 Kasım’da Kaptan Pengu ve Arkadaşları, 20 Kasım’da Ege ile Gaga müzikli oyunuyla doyasıya eğlenecek. TRT çocuk, Okyanus Koleji iş birliğiyle 13.30-17.00 saatleri arasında AVM’nin -1’inci katındaki etkinlik alanında izlenebilecek olan müzikli oyunlara katılım ücretsiz olacak.

Daha fazla Ara Tatil Çocuk Atölyeleri haberleri için

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz