Minik aşçılar Pandora’da iş başında

0
Sömestre tatilinde Minik aşçılar için pizza atölyesi Pandora Butik İkram'da yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2018 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2018 sömestr 2018 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2018 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak

Sömestre tatilinde Minik aşçılar için pizza atölyesi Pandora Butik İkram’da

Pandora Butik İkram, sömestre tatili boyunca ebeveynlerin çocukları ile keyifli vakit geçirebilecekleri pizza atölyeleri düzenliyor. Hafta içi her gün saat 13:00-15:00 saatleri arasında yapılacak olan atölye çalışmalarına 4-15 yaş arasındaki tüm çocuklar bir yetişkin eşliğinde katılabilir.

Sömestr tatilinde düzenlenecek olan Çocuklar için Pizza Atölyesi’de minikler bir yandan pizza yapmayı öğrenecek, bir yandan da eğlence dolu vakit geçirip, kendi yaptıkları pizzaları yeme fırsatı bulacak.

Kendisi de iki çocuk annesi olan Pandora Butik İkram’ın kurucusu Çiğdem Sarıoğlu Ergut’un vereceği eğitimlere katılım ücreti 100 TL.

Detaylı bilgi için 0212 323 5 323 no’lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz