Ücretsiz Doğuma Hazırlık Kursu – Acıbadem Hastanesinden

6
doğuma hazırlık kursu dogum kursu hamilelik kursu doğuma hazırlık eğitimi hamilelik eğitimi ve doğuma hazırlık doğuma hazırlık kursları fiyatları hamilelik eğitimi gebelik eğitimi doğum öncesi eğitim kursları gebelik egitimi ücretsiz gebelik eğitimi bebek bakım kursları doğum öncesi kurslar hamile kursu gebelik kursu ücretsiz doğuma hazırlık kursu hamilelik okulu doğum eğitimi normal doğum eğitimi doula eğitimi istanbul annelik eğitimi doğum koçu fiyatları doula eğitimi doğum koçu doula fiyat doğuma hazırlık doğum sertifikası bebek kursları doğuma hazirlik doğuma hazırlık kursu ankara doğum koçluğu sertifika programı istanbul suda doğum yaptıran hastaneler doula doguma emzirme danışmanlığı kursu bebek bakım programı hamilelik annelik dogum kocu adana acıbadem kadın doğum hamile bakımı memorial doğum ücreti anne olmaya hazırlık doğum koçluğu eğitimi ankara gebelik oluşumu suda doğum istanbul gebe eğitim okulu annelik ve bebek bakımı bebek hazirlik istanbul suda doğum doğuma hazırlık egzersizleri hamilelik hazırlık eğiticinin eğitimi sertifika programı istanbul doğum hastaneleri memorial ankara doğum ücreti izmir suda doğum hamilelik doğum ve bebek bakımı suda doğum izmir gebelik programı anne bebek eğitimi gebelik ve annelik acıbadem suda doğum bebege hazirlik neler alinmali gebe eğitim gebe eğitim okulu gebelik egitimi gebelik eğitimi gebe okulu gebe okulu izmir gebelik okulu gebelik pdf doğum öncesi hazırlık doğuma hazırlık eğitimi hamilelik eğitimi hamilelik kitabı pdf doğuma hazırlık kursu ankara doğuma hazirlik doğuma hazırlık ge-be silifke imsak gebelik kursu annelik eğitimi doguma normal doğuma hazırlık hamilelik eğitimi ve doğuma hazırlık gebelik doğum gebelik uygulama gebelik ve doğum gebe polikliniği nedir ina may doğuma hazırlık rehberi pdf bahçelievler devlet hastanesi doğum yapanlar ayşe öner hamilelik doğum ve bebek bakım kitabı pdf indir ücretsiz gebelik eğitimi eft ile mucizevi iyileşme pdf

Normal doğum mu, sezaryen mi?

Ağrısız doğum olur mu?

Bebeğimi nasıl emzireceğim?

Bebeğime nasıl banyo yaptıracağım?

Bebek masajı nasıl yapılır?

vb. sorular anne olmayı planlayanlar için ciddi bir baskı oluşturuyor.

Göğüs ucu yarasına ne iyi gelir? Meme çatlaklarına ne iyi gelir

 

Acıbadem Hasteneleri’ nde uzun yıllardan beri Doğuma Hazırlık Programları uygulanıyor. Bu kurslar sayesinde hamile kadınların doğumla ilgili ön yargıları ve korkuları azalıyor. Doğuma hazırlık kursu, hamilelik dönemi, doğum eylemi, doğum sonrası dönem ve bebek bakımıyla ilgili bilimsel doğruları içeren bilgilendirmeyi sağlıyor. Kursta gebelik ve sonrası döneme özgü fizik egzersizleri, doğum sırasında kullanılacak solunum egzersizleri ve gevşeme teknikleri öğretiliyor.

Doğuma Hazırlık Kursu’nda yer alan konular; Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Anestezi, Beslenme ve Diyet Uzmanları ile Kadın Doğum ve Yeni Doğan Bebek hemşirelerinden oluşan deneyimli kadro tarafından aktarılıyor.

Baba adaylarının da doğuma hazırlık kursuna katılarak anneyle beraber eğitim almaları ve doğuma girerek anneyi desteklemeleri özellikle öneriliyor.

İstanbul Acıbadem Maslak, Kadıköy, Bakırköy, Fulya ve International Hospital’da birbirinden farklı ve zengin içeriğe sahip eğitimler ücretsiz olarak anne ve baba adaylarına sunulmaktadır.

Ayrıca Acıbadem Bursa, Acıbadem Kocaeli, Acıbadem Adana ve Acıbadem Kayseri hastanelerinde de anne ve baba adaylarına ücretsiz eğitimler veriliyor olacak.

Kurs programını görmek, detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için Acıbadem Hastanesinin web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

http://www.acibadem.com.tr/dogumahazirlik/default.asp

 

6 YORUMLAR

    • Merhaba Yazgül, senin için Adana’daki etkinlikleri araştırıyorum, etkinlik haberlerimizi facebook ve twitter sayfalarımızdan takip edebilirsin: facebook.com/annesininmelegi, twitter.com/annesininmelegi

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz