fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri MOİ Sahne’de birbirinden eğlenceli oyunlar çocuklarla buluşuyor

MOİ Sahne’de birbirinden eğlenceli oyunlar çocuklarla buluşuyor

0
MOİ Sahne’de birbirinden eğlenceli oyunlar çocuklarla buluşuyor. Mall of İstanbul,TRT Çocuk,Biletler Biletix,Moi Sahne,TRT Çocuk,çocuk oyunu ,İbi Baldiyar’da Yeni Serüven,Harika Kanatlar Müzikali ,TRT Çocuk kanal,MOİ Sahne,Jet, Donnie , Dizzy,İbi Baldiyar’da Yeni Serüven,tiyatro gösterisi,çocuk etkinlikleri,ücretsiz etkinlik ankara,ücretsiz etkinlik istanbul,ücretsiz etkinlik izmir,ücretsiz etkinlik programı,ücretsiz etkinlik rehberi,ücretsiz etkinlik rehberi istanbul,ücretsiz etkinlik siteleri,ücretsiz etkinlik takvimi,ücretsiz etkinlikler,ücretsiz etkinlikler 2015,ücretsiz etkinlikler 2017,ücretsiz etkinlikler kadıköy,ücretsiz etkinlikler rehberi,ücretsiz etkinlikler rehberi bağlantıları,ücretsiz etkinlikler rehberi istanbul,ücretsiz etkinlikler rehberi,ücretsiz etkinlikler ücretsiz rehber,ücretsiz fotoğraf etkinlikleri,ücretsiz izmir etkinlikleri,ücretsiz konser etkinlik,ücretsiz kültürel etkinlikler,ücretsiz sanat etkinlikleri,ücretsiz sosyal etkinlikler,ücretsiz spor etkinlikleri, ücretsiz sömestr etkinlikleri istanbul,ücretsiz yapılabilecek etkinlikler,1 yaş çocuğu etkinlikleri, 2 yaş çocuğu etkinlikleri, 2 yaşında çoçuk etkinlikleri, 3 yaş çocuğu etkinlikleri, 4 yaş çocuğu etkinlikleri, 5 yaş çocuğu etkinlikleri 6 yaş çocuğu etkinlikleri 7 yaş çocuğu etkinlikleri 8 yaş çocuğu etkinlikleri çocuğu tanıma etkinlikleri çoçuk gelişimi etkinlik örnekleri bu hafta sonu istanbul'da ne yapsak, bu haftasonu ne yapsak bu haftasonu ne yapsak 2015, bu haftasonu ne yapsak istanbul haftasonu ne yapsak hafta sonu istanbul'da ne yapsak hafta sonu ne yapsak 2015 haftasonu ne yapsak haftasonu ne yapsak 2012 haftasonu ne yapsak 2016 haftasonu ne yapsak istanbul

MOİ Sahne’de bu hafta çocuk oyunları

Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne’de bu hafta sergilenecek çocuk oyunları takvimi şöyle:

14 Ekim Cumartesi günü, saat 13.00’da çocuk oyunu ‘Harika Kanatlar Müzikali 2’

TRT Çocuk ekranlarının sevilen yapımı ‘Harika Kanatlar’ yepyeni müzikal sahne gösterisi ‘Harika Kanatlar Müzikali 2’ ile MOİ Sahne’de. Kahramanlarımız Jet, Donnie ve Dizzy bu kez kutuplarda yaşayan dostlarımızla birlikte, karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmeye çalışacaklar. Bakalım başarılı olabilecekler mi? Biletler Biletix ve Moi Sahne gişesinden temin edilebiliyor.

15 Ekim Pazar günü, saat 13.00’da çocuk oyunu ‘İbi Baldiyar’da Yeni Serüven’

2015 yılından bu yana TRT Çocuk kanalında yayınlanan ve tüm bölümleri büyük beğeniyle izlenilen çizgi dizi “İBİ” tiyatro gösterisiyle çocuklarla buluşuyor.

Kahramanlarımız İbi ile Tosi ; her yeni günün, yeni masallarla doğduğu Baldiyar masal evreninde keşif yolculuğuna çıkarlar. Bugüne kadar adını hiç duymadığımız canlıların yaşadığı Baldiyar’da, şakacı ağaçlar arasından geçerek, saklı kıta haritasının devamını bulmak istemektedirler. İbi ve Tosi karşılarına çıkan sorunları çözerken matematik bilgilerini ve problem çözme yeteneklerini kullanır, farklı bakış açıları geliştirerek eğlenceli ve pratik çözümler üretirler. Heyecan ve eğlence dolu serüvenlerinde onları takip eden iki arkadaşları daha vardır. Hoppa ve Pumba, tıpkı İbi ve Tosi gibi Baldiyar’ı keşif yolculuğuna çıkmışlardır. Bu iki kafadar, her seferinde oyunbazlıkları nedeniyle düştükleri zor durumdan kurtulmayı başarırlar. Biletler Biletix ve Moi Sahne gişesinden temin edilebiliyor.

Tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi www.moisahne.com adresinden alınabiliyor.

Ayrıntılı Bilgi

Mall of İstanbul, MOİ Sahne

Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey

Başakşehir/İstanbul www.moisahne.com Instagram: @moisahne Tel: 0212 801 10 88/ 400

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz