Pınar Çocuk Tiyatrosu perdelerini açıyor | Ekim 2014

0

Pınar Çocuk Tiyatrosu 27. yaşını “Sütle Gelen Sevgi” ile kutluyor

Pınar Çocuk Tiyatrosu perdelerini açıyor

Pınar Çocuk Tiyatrosu, “Sütle Gelen Sevgi” oyunuyla her Cumartesi ve Pazar günü  Profilo Alışveriş Merkezi’nde minik seyircilerle buluşacak.

 Pınar Çocuk Tiyatrosu 27. yaşını “Sütle Gelen Sevgi” ile kutluyor  Pınar Çocuk Tiyatrosu perdelerini açıyor    Pınar Çocuk Tiyatrosu, “Sütle Gelen Sevgi” oyunuyla her Cumartesi ve Pazar günü  Profilo Alışveriş Merkezi'nde minik seyircilerle buluşacak.

Türkiye’nin dört bir yanında 27 yılda üç milyondan fazla çocuğu ücretsiz olarak tiyatroyla buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, 27. yılında çocukları sihirli bir dünyayla buluşturmak için “Sütle Gelen Sevgi” oyununu sahneye koyuyor.

Pınar Çocuk Tiyatrosu, “Sütle Gelen Sevgi” oyunuyla sağlıklı olmak için iyi beslenmenin ve sütün önemini komik bir şekilde anlatırken, bir yandan da bencil olmamayı öğütlüyor. Neşeli müziklerle ve danslarla süslenen oyun, minik izleyicilerine keyifli saatler yaşatıyor. Minik izleyiciler, renkli karakterler ve dikkat çekici dekorasyon ve kostüm tasarımlarıyla keyif dolu bir oyun izleyerek, eğleniyor.

Pınar Çocuk Tiyatrosu, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak ve yaratıcılıklarına destek olmak amacıyla çıktığı tiyatro yolculuğunun İstanbul’daki durağında, 04 Ekim – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar günü saat 11.15’de “Sütle Gelen Sevgi” ile Profilo Alışveriş Merkezi, ücretsiz olarak minik seyircilerin karşısında olacak.

“Sütle Gelen Sevgi” künye:


Yazan ve Yöneten: Nilbanu Engindeniz

Genel Sanat Yönetmeni: Şakir Demirpehlivan

Oynayanlar: Işık Yönt, Mustafa Çolakoğlu, Dündar Taşal, Elif Küçükkoyuncu, Lara Aysal, Deniz Çeküç

Dekor & Kostüm: Şakir Demirpehlivan

Sahne amiri: Münevver Tepe

Işık & Ses uygulama: Volkan Keskin

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz