Çocuklar Akbatı’da ‘Sanat’la Tanışıyor

0

Çocuklar Akbatı’da ‘Sanat’la Tanışıyor

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi sonbaharı çocuklar için çok özel bir programla karşılıyor.  Akbatı’nın profesyonel ekipler tarafından hazırlanan etkinlik programı; çocukların sanatla tanışmasını, yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirmeyi hedefliyor. 

Ekim ayı boyunca da Cumartesi Pazar saat 14:00- 16:00 saatleri arasında ücretsiz olarak düzenlenecek atölye çalışmalarına katılan çocuklar, önce hayal edecek sonra yaratacak.   Eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen çalışmaya katılan çocuklar,  etkinliğin sonunda tasarladıkları objelere de sahip olacak.

Akbatı’da Ekim ayında çocuklara sanatı sevdirecek özel programda “Kedi Kumbara Yapıyoruz”, “Ressam Oluyoruz”, “Mozaik Fener Yapıyoruz” gibi atölye çalışmaları var.

 

Akbatı Çocuk Etkinlikleri Ekim ayı Programı

 

5 Ekim                   Mozaik Fener Yapıyoruz

11 Ekim                  Kendi Albümümüzü Tasarlıyoruz

12 Ekim                 Ressam Oluyoruz

18 Ekim                 Kedi Kumbara Yapıyoruz

19 Ekim                 Çubuk Sanatını Keşfediyoruz

25 Ekim                Cupcake Takı Kutusu / Yarış Arabası Yapıyoruz (eşzamanlı düzenlenecek)

26 Ekim                Ayakkabı Vazo Tasarlıyoruz

Çocuklar Akbatı’da ‘Sanat’la Tanışıyor   Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi sonbaharı çocuklar için çok özel bir programla karşılıyor.  Akbatı’nın profesyonel ekipler tarafından hazırlanan etkinlik programı; çocukların sanatla tanışmasını, yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirmeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz