Çocuklara karne sürprizi: Robocar Poli gösterisi Türkiye’de ilk kez Trump AVM’de!

0
Çocuklara karne sürprizi: Robocar Poli gösterisi Türkiye’de ilk kez Trump AVM’de!

Robocar Poli muhteşem sahne şovuyla Türkiye’de ilk kez Trump Alışveriş Merkezi’nde!

20-28 Ocak tarihleri arasında her gün saat 12:00-14:00-16:00 ve 18:00’de gerçekleşecek ücretsiz Robocar Poli şovunu kaçırmayın.

Yarıyıl tatiline giren tüm çocuklar karne sevincini dünyaca ünlü çizgi film Robocar Poli’nin sahne şovuyla Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak.

Gösteri sonunda poster hediyesi var

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de kurulacak özel sahnede en eğlenceli gösterilerini sergileyecek olan Robocar Poli karakterleri, dans şovlarının ardından çocuklarla sohbet edecek ve aktiviteler gerçekleştirecek. Çocuklar gösteri sonunda Robocar Poli kahramanları ile fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak. Ayrıca gösteriyi izleyen her çocuğa çizgi filmin posterleri hediye edilecek.

Robocar Poli gösterisine katılım ücretsiz

Robocar Poli gösterisi 20-28 Ocak tarihleri arasında her gün 12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde 4 seans olarak yapılacak. Heyecan dolu gösteri tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Gösteri ile ilgili detaylı bilgi için www.trumpalisverismerkezi.com web sitesine bakabilir ya da 0212 348 78 67 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz