Scooby Doo ve ünlü minibüsü Marmara Forum’a geliyor

0

Marmara Forum’da aileler Scooby Doo ile bayram edecek! 1 şanslı aile Madrid seyahati kazanacak…

Scooby Doo ve ünlü minibüsü Marmara Forum’a geliyor

Scooby Doo ve ünlü minibüsü Marmara Forum’a geliyor
Marmara Forum okulların açılmasına sayılı günler kala, çocukları çok sevdikleri çizgi karakter Scooby Doo ile buluşturuyor. Bayram boyunca da Scooby Doo ile heyecan dolu maceralara atılacak olan çocuklar
Marmara Forum’da keyifli vakit geçirecek.

Üstelik, 8 Ekim’e kadar toplam 100 TL’lik alışveriş edenler arasından çekilişle belirlenen bir şanslı ziyaretçi ise 3 kişilik ailesiyle birlikte 2 gece-3 günlük Madrid seyahati kazanacak.

19-28 Eylül tarihleri arasında Cartoon Network’ün hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilen çizgi karakteri Scooby Doo’yu hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanan Marmara Forum, böylece bayram keyfini ikiye katlayacak.

Scooby Doo’nun dünyaca ünlü minibüsü Mystery Machine’de hep birlikte 3D Dijital oyunu oynama fırsatı bulacak olan çocuklar, boyama atölyesinde ise 3 boyutlu minibüsü diledikleri renklere boyayarak eğlenceli vakit geçirecek.

Marmara Forum, Madrid gezisi hediye ediyor

8 Ekim’e kadar toplam 100 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı verecek olan Marmara Forum, yapılacak çekiliş sonunda bir şanslı aileye Madrid seyahati hediye ediyor. Kampanya katılımcılarından bir kişi, 3 kişilik ailesiyle birlikte Scooby Doo ve sevimli kahramanların olduğu Warner Oyun Parkını da içeren 2 gece-3 günlük Madrid seyahati kazanacak. Kampanya hakkında detaylı bilgi için www.marmara-forum.com.tr

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz