Snoopy ile Kamp Macerasını Maltepe Park’ta Yaşa

Maltepe Park, çocukları eğlenceli maceraya davet ediyor…

0
Maltepe Park, 17-28 Nisan tarihleri arasında Snoopy Kampta etkinliği ile minikleri macera dolu bir etkinliğe davet ediyor.

Snoopy ile Kamp Macerası Maltepe Park’ta

Maltepe Park, 17-28 Nisan tarihleri arasında Snoopy Kampta etkinliği ile minikleri macera dolu bir etkinliğe davet ediyor.

Maltepe Park AVM, Snoppy Kampta etkinliği ile çocuklara çadır kurma, kamp ateşi başında hikayeler anlatma gibi deneyimlerle kamp macerasını yaşatırken, en sevdikleri Snoopy karakteri ile birlikte olmanın keyfini yaşatacak.

Maltepe Park AVM’nin minik ziyaretçileri Snoopy Kampta etkinliğinde Snoopy çizgi roman şeritlerini boyayacak, dev safari macerası kutusunun içerisine girip, vahşi hayvanların yaşamlarına tanık olacak.

Çocuklar etkinlik alanındaki kamp alanında da çadır kurma, uyku tulumlarını açıp toplama gibi temel kampçılık ile ilgili detayları öğrenecek. Sonrasında ise kamp ateşinin başında, eğitmen eşliğinde, Snoopy Kamp Macerası hikayesini oluşturacaklar.

Snoopy Kampta etkinliğinin hatırası olarak minikler Glitter Tattoo ile kendilerine geçici dövme yaptırırken, Snoopy kostüm karakteri ile tanışarak onunla fotoğraf da çektirebilecek.

Maltepe Park AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nda Snoppy Kampta etkinliği ile minik misafirlerine bu özel günde unutulmaz anlar yaşatacak.

Birer saatlik seanslar halinde gerçekleştirilecek Snoppy Kampta etkinliği 17-28 Nisan tarihlerinde, 12:00-20:00 saatleri arasında minikleri bekliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz