Sömestr eğlencesi Trump AVM’de

0
Sömestr tatili Yarıyıl tatili çocuk etkinlikleri

Sömestr tatiline özel Ev Okulu Derneği’nden 6 atölye bir arada çocuklarımızı bekliyor

Çocuklar karne sevincini 31 Ocak- 6 Şubat tarihleri arasında Trump AVM’de yaşayacak. Çocuklar, Ev Okulu Derneği işbirliği ile ücretsiz olarak gerçekleşecek  6 farklı atölye ile hem sosyalleşecek hem de kendilerini geliştirecek. 

Sömestr süresince, birbirinden eğlenceli ve eğitici atölyeler Trump AVM’de çocukları bekliyor. 31 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında Ev Okulu Derneği iş birliği ile ücretsiz olarak gerçekleşecek 6 farklı atölye, 6-12 yaş grubu çocuklara farklı deneyimler yaşatacak. 

Her gün 12.00-18.00 saatleri arasında yedi gün boyunca gerçekleşecek atölyeler, çocukların sömestr tatilini verimli bir şekilde geçirmelerini sağlayacak. Bu atölyeler ile çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek. Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak ve farkındalıklılarını arttıracak atölyeler, sömestr tatilini hem eğlenceli hem de verimli geçirmek isteyen çocukların ve velilerin tercihi olacak. 

‘Evinizdeki Laboratuvarı Keşfedin’, ‘İşaret Dili’, ‘Dramalı Kukla’, ‘Model Uçak’, ‘Zeka Akıl Oyunları’ ve Duygularımı Keşfediyorum’ atölyelerine katılacak çocuklar, yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı bulurken diğer bir yandan yeni arkadaşlıklar edinip, keyifli vakit geçirecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz