Süt Sağmak Göğsü Sarkıtır mı? | 2024

0
süt sağmak göğsü sarkıtır mı?

Süt Sağmak Göğsü Sarkıtır mı?

İster çalışan bir anne olun ister bebeğinizden uzakta olun, göğüs pompası elinizin altındayken her zaman imdadınıza yetişebilir. Süt Sağmak Göğsü Sarkıtır mı sorusu uzmanlarca araştırıldı. Tekrar edilen araştırmalar, süt sağan ve hiç süt sağmayan anneleri karşılaştırarak şu sonuca ulaştı:  Süt sağmak hiçbir şekilde memenin sarkmasına neden olmaz.

gögüs ucu yarasına ne iyi gelir Gögüs ucu yarasına ne iyi gelir Kadınlar Kulübü meme başı çatlağı en iyi göğüs kremi gogus ucu catlaklari

Hayır! Emzirmek/süt sağmak göğüslerin sarkmasına neden olmaz.

Hamilelik, 50 kilodan fazla kilo kaybı ve sigara içmek daha fazla meme sarkması ile ilişkilidir. Emzirmek veya anne sütünü sağmak göğsün sarkması için sebep değildir.

Toplumumuzdaki önyargılı görüşlerden biri, emzirmenin göğüslerin sarkmasına neden olduğu yönündedir; oysa araştırmalar, sarkmaya neden olan şeyin yalnızca kadının hamilelik sırasında göğüslerinde meydana gelen boyut değişiklikleri olduğunu göstermiştir.

Göğüslerinizi dikleştirmek istiyorsanız, göğüs bölgesini çalıştıran güç antrenmanları yaparak, göğüslerinizi daha sıkı hale getirmek için basit yoga asanalarını deneyin.

Emzirmek Göğüslerin Sarkmasına Neden Olur mu? sorusunu daha detaylıca anlattığımız yazımıza da göz atın ↓

Emzirmek Göğüslerin Sarkmasına Neden Olur mu?

 


*Sitedeki bütün içeriğin sahibi annesininmelegi.com’dur. Bu web sitesinde sunulan tüm bilgilerin (sınırlı kalmamak kaydıyla yazılı metinler, fotoğraflar ve diğer her çeşit bilgi dahil olmak üzere) maddi ve manevi hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında Annesinin Meleği’ne aittir. Annesinin Meleği’nin yazılı izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgiler kopyalanamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. All material and immaterial rights of the information (including but not limited to the written texts, photos and all other information) given in this web- site are belong to Annesinin Melegi regarding to the Law no.5846 on Intellectual and Artistic Works. No one shall copy, amend and publish the above mentioned information without any written permission of annesininmelegi.com

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz