Çocuklar 2024 Yarıyıl Tatilinde Neşeli Makarnalar Partisi’nde Buluşuyor!

0
Çocuklar 2024 Yarıyıl Tatilinde Neşeli Makarnalar Partisi’nde Buluşuyor!

Çocuklar Neşeli Makarnalar Partisi’nde Buluşuyor!

Divan Mersin, Divan Adana, Divan Çukurhan ve Divan Ankara otelleri “Divan Neşeli Makarnalar Partisi” ile 5-9 yaş arası çocukları ağırlıyor. Neşeli Makarnalar kitabının yazarı, eğitimci ve sosyolog Hande Ertem Ergün’ün katılımı ile düzenlenecek etkinlikte çocuklar hem eğlenecek hem de sağlıklı beslenmeyi öğrenecek. 

Divan Grubu’nun Divan Mersin, Divan Adana, Divan Çukurhan ve Divan Ankara otellerinde düzenleyeceği “Neşeli Makarnalar Partisi’’nde, çocuklar için lezzet ve eğlence bir araya geliyor. Divan otelleri; 5-9 yaş arası çocukları, kitap okuma ve sürprizli atölye çalışmalarının olduğu etkinlikler eşliğinde eğlenirken öğrenmeye davet ediyor.

Divan Neşeli Makarnalar Partisi, 20 Ocak Cumartesi günü Divan Mersin, 21 Ocak Pazar günü Divan Adana, 27 Ocak Cumartesi Divan Çukurhan ve 28 Ocak Pazar günü ise Divan Ankara’da gerçekleştirilecek.

Neşeli Makarnalar kitabının yazarı, eğitimci ve sosyolog Hande Ertem Ergün’ün katkılarıyla düzenlenecek olan parti birbirinden eğlenceli 5 farklı bölümden oluşuyor.  Etkinlikte Neşeli Makarnalar’ın mutfağına uzanıp sebze ve meyvelerin dünyası üzerinden sağlıklı beslenme ile ilgili bilgiler ile başlayacak, etkinliğe özel olarak tasarlanan Neşeli Makarnalar kitabı okunacak, çocuklar için özel olarak hazırlanan bol sürprizli atölye çalışması gerçekleştirilecek. Partiye katılacak çocuklar deneyimli Divan Şeflerinin özel olarak hazırladığı sebzeli spagetti ikramıyla buluşacak. Eğlenirken öğreten bu özel etkinliğin son bölümünde ise minikler yazara Neşeli Makarnalar kitabını imzalatabilecek ve katılım sertifikalarını yazar, eğitimci ve sosyolog Hande Ertem Ergün’ün elinden alacak.

Partide minikler eğlenip bilgilenirken aynı zamanda anne babaları da isterlerse Divan Lezzetlerini Divan Otellerinde tatma imkanına sahip olacaklar.

Divan otelleri çocukları, Neşeli Makarnalar Partisi ile lezzetin eğlencesine davet ediyor.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için

 

Divan Mersin                                                                  
Tarih: 20 Ocak Saat: 13:00 – 15:00
Telefon: 05497981591
Mail: [email protected]

 Divan Adana

Tarih: 21 Ocak Saat: 11:30 – 13:30
Telefon: 549 820 46 10
Mail: [email protected]

Divan Çukurhan
Tarih: 27 Ocak Saat: 11:00 – 13:00
Telefon: 0 549 409 33 75
Mail: [email protected]

Divan Ankara
Tarih: 28 Ocak Saat: 11:00 – 13:00
Telefon: 0 549 409 33 75
Mail: [email protected]

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz