fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Yarıyıl Çocuk Etkinlikleri “Kral Şakir ve Uzay Macerası” etkinliği Sömestr Tatili Boyunca Hilltown AVM’ de...

“Kral Şakir ve Uzay Macerası” etkinliği Sömestr Tatili Boyunca Hilltown AVM’ de Olacak

0
“Kral Şakir ve Uzay Macerası” etkinliği Sömestr Tatili Boyunca Hilltown AVM’ de Olacak

Hilltown AVM, sömestr tatilini unutulmaz kılmak isteyen minikler ve ailelerini, Varol Yaşaroğlu’ nun ‘’Kral Şakir ve Uzay Macerası’’ etkinliğine bekliyor.

Varol Yaşaroğlu’nun animasyon yolculuğunu anlatımlar, çizimler ve çeşitli aktivitelerle ele alan “Kral Şakir ve Uzay Macerası” etkinliği Sömestr Tatili Boyunca Hilltown AVM’ de olacak.

Minikler, sömestr tatili boyunca, gezegen yapım atölyesi etkinliklerine katılacak ve yer çekimsiz ortam ile ters köşe olacaklar. Her yaştaki çocuğun ücretsiz olarak faydalanabileceği bu renkli etkinlik, 18 Ocak’ ta başlayarak, 4 Şubat’ a kadar her gün 12.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek. 27 Ocak günü ise, Varol Yaşaroğlu’ nun da katılım sağlayacağı etkinlikte minikler Varol Yaşaroğlu ile söyleşi yapma imkânı bulurken aynı zamanda birbirinden eğlenceli workshoplara katılacaklar. Sizde, bu sömestr tatilini unutulmaz kılmak istiyor ve çocuğunuza unutamayacağı bir karne hediyesi vermek istiyorsanız Hilltown AVM’ ye uğramayı unutmayın!

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz