Tekfen Filar-Mini’den küçüklere büyük konser

0
Tekfen Filar-Mini’den küçüklere büyük konser. klasik müzik,konser,Tekfen Filarmoni Orkestrası,Zorlu PSM Ana Tiyatro,Banu Demir,5-10 yaş çocuk,Rossini, Debussy, Mozart, Wagner, Liszt, Çaykovski Beşiktaş Belediyesi Çocuk Korosu Tekfen Filar-mini Hasibe Eren

Tekfen Filarmoni Orkestrası, çocuklara klasik müziği erken yaşta sevdirmek amacıyla yeniden çocuklar için çalmaya hazırlanıyor. Konsere özel adını, “Tekfen Filar-Mini” olarak değiştiren orkestra, şef Aziz Shokhakimov yönetiminde 28 Ekim Cumartesi günü Zorlu PSM Ana Tiyatro’da çocuklarla buluşacak.

Oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Özen Yula’nın yönetmenliği, Hasibe Eren’in naratörlüğü ve Banu Demir’in koreografisiyle hazırlanan konser, çocukları sihirli bir klasik müzik yolculuğuna çıkaracak. Küçük müzikseverler, Rossini, Debussy, Mozart, Wagner, Liszt ve Çaykovski gibi büyük bestecilerin dünyaca bilinen birbirinden güzel eserlerini anlatım, dans ve ışık oyunları eşliğinde dinleyecekler. Beşiktaş Belediyesi Çocuk Korosu da Tekfen Filar-mini’nin davetlisi olarak konserde sürpriz parçalarla yer alacak.

5-10 yaş arasındaki çocuklara tavsiye edilen konserin biletleri Biletix’ten sadece 10 TL’ye temin edilebilir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz