Trump AVM’de Çocuklar Atölye Etkinlikleri, Tiyatro Oyunları ve ‘Nerf Ustası’ yarışmasıyla eğlenceye doyacak

0
Trump AVM’de Çocuklar Atölye Etkinlikleri, Tiyatro Oyunları ve ‘Nerf Ustası’ yarışmasıyla eğlenceye doyacak

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar atölye etkinliğinde ‘Yılbaşı Temalı Kapı Süsü’ tasarlayacaklar. 3 Aralık Cumartesi günü ‘’Uykusuz Prenses’, 4 Aralık Pazar günü ise ‘Nasıl Ettin Hoca’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecek, ‘Nerf Ustası’ etkinliği ile de kıyasıya yarışacak.

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu yılbaşı temalı ‘Kapı Süsü’ tasarlayacak, birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

3 Aralık Cumartesi günü ‘Uykusuz Prenses’, 4 Aralık Pazar günü ise ‘Nasıl Ettin Hoca’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe dolu saatler geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, yılbaşı temalı ‘Kapı Süsü Tasarlama Atölyesi’. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, yaklaşan yeni yıla özel olarak evleri için kapı süsü tasarlayacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Kapı Süsü Tasarlama Atölyesi’nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

 

Nerf ustaları trump’ta buluşacak!

Trump Alışveriş Merkezi’nde 3-4 Aralık’ta 11.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan ‘Nerf Ustası’ etkinliğinde çocuklar bir araya geliyor. Alışveriş Merkezi’nin B1 katında bulunan D&R mağazası önünde çocuklar, ‘Ustalık Sertifikası’ kazanmak için Nerf oyuncaklarıyla kıyasıya yarışacak.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz