Trump AVM’de çocuklarla karikatür dolu bir hafta!

0

Trump AVM’de çocuklarla karikatür dolu bir hafta!

Trump AVM’de çocuklarla karikatür dolu bir hafta!

Çocuklar bu hafta sonu Trump Alışveriş Merkezi’nin Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin desteğiyle gerçekleştireceği Karikatür Şenliği’nde buluşacak. 27-28-29 Eylül’de çocuk katında düzenlenecek etkinlikte çocuklar karikatür ustalarıyla biraraya gelecek, yaratıcılıklarını mizahla birleştirecek.

Ayrıca Yaratıcı Çocuklar Derneği 7. Karikatür Yarışması’nda dereceye giren karikatürler Trump Alışveriş Merkezi’nde sergileniyor. Çocuklar sergiyi ücretsiz olarak gezebilecek.

Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklar için bu hafta sonu karikatür dolu bir hafta var. Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin desteğiyle 27 – 28 – 29 Eylül’de gerçekleşecek Karikatür Şenliği’nde çocuklar yaratıcılıklarını mizahla birleştirecek. İlk ve ortaöğrenim çağındaki çocuklar için kurulacak karikatür atölyelerinde çocuklar karikatür ustalarıyla buluşacak, ustalarla birlikte çizim yapacak. Balonla karikatür portreler, karikatürlerle yaratıcı drama, maskeler atölye konularından sadece birkaçı… Atölyeler sonunda atölyeye katılan tüm çocuklara sertifika verilecek. Geleceğin karikatürcüleri bu hafta sonu Trump Alışveriş Merkezi Karikatür Şenliği’nde keşfedilecek.

Çocukların çizdiği karikatürler sergileniyor…

Çocuklar ayrıca alışveriş merkezinin çocuk katında açılan Karikatür Sergisi’ni de ücretsiz olarak gezebilecek. Yaratıcı Çocuklar Derneği 7. Karikatür Yarışması’nda dereceye giren karikatürlerin ziyaretçilerle buluştuğu serginin odak noktası ‘barış’… Çocukların çizdiği zekâ dolu karikatürler, sergi ziyaretçilerini şaşırtacak.

Detaylı bilgi için: www.trumpalisverismerkezi.com   / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz