Çocuk festivali başlıyor…

0

Çocuk festivali başlıyor…

2014 | Bebek Parkı

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan 'bebek ve çocuk festivali' birbirinden renkli etkinliklerle 27-28 Eylül tarihleri arasında Bebek Parkı’nda gerçekleşecek.

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan ‘bebek ve çocuk festivali’ birbirinden renkli etkinliklerle 27-28 Eylül tarihleri arasında Bebek Parkı’nda gerçekleşecek.

Türkiye’nin ilk ve tek ‘bebek ve çocuk festivali’ 27-28 Eylül 2014 tarihleri arasında Bebek Parkı’nda, Planet Çocuk’un ana sponsorluğunda, Omo’nun da destekleriyle birbirinden renkli etkinliklerle gerçekleştirilecek. 0-15 yaş arası çocukların ve ailelerinin keyifli zaman geçirecekleri ‘bebek çocuk festivali’, iki gün boyunca çeşitli aktivitelerle unutulmaz dakikalar yaşatacak. Festivalin ev sahipliğini yapan Çağın Keskin etkinliği anlattı;

“Hem çocukların hem de anne babaların keyifli vakit geçirebilecekleri bir ortamı yaratmak istedik. Eğlenceli ve öğretici birçok aktivite ve eğitici birçok atölye çalışması barındıran bir festival kurguladık. Bu projemizde 0-15 yaş grubu çocukları hedef aldık. Dolayısıyla bu yaş gruplarına uygun olacak bilim atölyeleri, kurabiye atölyesi, İTÜ bilim’in işbirliğiyle gerçekleşecek böcek koleksiyon sergisi, roket yapma atölyesi gibi çeşitli etkinliklerin yanı sıra pony club, çocuk treni, atlıkarınca, rodeo gibi aktiviteler de olacak. Çocuklar bir tarafta mikroskoplarla böcekleri incelerken diğer tarafta Star Wars Jedi Padawan Akademisi’nde ışın kılıcı eğitimi alacaklar. Aileler içinse diyetisyen Berrin Yiğit ile birlikte Ebru Akel’in ufak bir söyleşisi, Derya Baykal ile ponpon atölyesi ve Keremcem konseri de yer alacak. Ünlü pedagog Gözde Erdoğan, interaktif olarak ebeveynlerin sorularına cevap bulacak.”

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz