Ücretsiz Eğitim: Satranç Kursu, Profilo Kültür Merkezi’nde

4

Satranç Kursu

Her Pazar
11:00 – 13:00

Ücretsiz Eğitim: Satranç Kursu, Profilo Kültür Merkezi'nde
Ücretsiz Eğitim: Satranç Kursu, Profilo Kültür Merkezi'nde

Her yaştan ve seviyeden herkesin ücretsiz katılabileceği Satranç Kursu eğitimi 2005 yılından bugüne her hafta Pazar günleri 11:00 – 13:00 saatleri arasında Profilo Kültür Merkezi Salon 3’de verilmektedir. Satranç Eğitmeni Akan Suekinci tarafından verilen kursa katılım için sadece danışma standından alınacak katılım formunu doldurmak yeterli olacaktır.

Bireyin bütün yeteneklerini kullandığı Satranç oyunu, hayal gücünü ve üç boyutlu kavrama yeteneklerini geliştirmekte; sayısal ve sözel yetenekleri arttırmakta, eleştirel ve yaratıcı düşüncenin edinilmesine yardımcı olmaktadır.

Kontenjanın sınırlı olduğu satranç kursu kayıtları her yıl Ağustos ayından itibaren alınmaktadır. Dönemlik kurs, Kasım ayında başlayarak, Mayıs ayının son haftası sona ermektedir.

Profilo Alışveriş Merkezi
Cemal Sahir Cad. No.26/28
Mecidiyeköy
212 – 216 44 00

4 YORUMLAR

    • Merhaba Bilge,

      Araştırmalarımda bu yıl Profilo Alışveriş Merkezi’nde Satranç kursu ile ilgili bilgi bulamadım, telefonla öğrenip size ayrıca yazarım, sevgiler

    • Merhaba,
      Bana iletişim bilgilerinizi iletirseniz, ücretsiz eğitim kapsamında bir gitar eğitimi ulaşırsa size aktarabilirim. Ama şuanda Profilo alışveriş Merkezi bünyesinde bir gitar eğitimi mevcut değil. Sevgiler,

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz