Ücretsiz Etkinlik: “Bugs Bunny Ve Arkadaşları”na davetiye kazanmak ister misiniz?

0

“Bugs Bunny Ve Arkadaşları”na davetiye kazanmak ister misiniz?

Ücretsiz Etkinlik: "Bugs Bunny Ve Arkadaşları"na davetiye kazanmak ister misiniz?
Ücretsiz Etkinlik: "Bugs Bunny Ve Arkadaşları"na davetiye kazanmak ister misiniz?

Ülker’in çocuk markası Ülker Smartt’ın geleneksel hale gelen ve 4. yılına giren yarı yıl etkinlikleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukların dünyasını renklendirmeye devam ediyor.

Ülker Smartt , 2012 yılı “Yarı Yıl Tatili Eğlencesi” kapsamında, “Bugs Bunny ve Arkadaşları”nın daha önce hiç görülmemiş maceralarını anlatan 2 çizgi filmi çocuklarla buluşturacak. Warner Bros. tarafından günümüz teknolojisiyle baştan yaratılan ve tam 70 yıllık bir geçmişe sahip olan dünyaca meşhur The Looney Tunes Show serisinin 2 çizgi filmi çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak.

Bu kapsamda Ülker Smartt , çocukları 25-28-29 Ocak 2012 ve  1-4-5 Şubat 2012 tarihlerinde Forum İstanbul, Marmara Forum, Ankara Panora, Forum Bornova, Forum Çamlık, Forum Mersin, Forum Trabzon ve Forum Aydın’da sinemaya bekliyor.

Ülker Smartt’ın Facebook sayfasındaki soruya doğru yanıt veren sınırlı sayıdaki tüketici il, tarih ve seans seçerek 2 kişilik davetiye için bir kod alacak. 25-28-29 Ocak 2012 ve 1-4-5 Şubat 2012 tarihlerinden seçtiği bir tarih ve seansta The Looney Tunes Show’un daha evvel hiç yayınlanmamış bölümlerini izleme şansı bulacak. İki çizgi film peşpeşe gösterime girerken, Ülker Smartt özel alanlarında da çocuklar için eğlenceli aktiviteler gerçekleştirilecek.

Buggs Bunny ve arkadaşlarının “yepyeni” bölümlerine çift kişilik sinema davetiyesi kazanmak için UlkerSmartt facebook sayfasını beğenerek takip etmelisiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz