Ücretsiz Etkinlik: Migros Çocuk Tiyatrosu Nisan ayında Cevahir Alışveriş Merkezinde

0

MİGROS ÇOCUK TİYATROSU ‘GELİN BAKIN NELER OLDU !’ OYUNU İLE ÇOCUKLARA SEVGİNİN GÜCÜNÜ GÖSTERİYOR

Ücretsiz Etkinlik: Migros Çocuk Tiyatrosu ‘Gelin Bakin Neler Oldu !’ Oyunu İle Çocuklara Sevginin Gücünü Gösteriyor
Ücretsiz Etkinlik: Migros Çocuk Tiyatrosu ‘Gelin Bakin Neler Oldu !’ Oyunu İle Çocuklara Sevginin Gücünü Gösteriyor

Migros, sanatla büyüyen yaratıcı çocuklar yetiştirmek, onların kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak için çocukları tiyatroyla buluşturmaya devam ediyor. Ekim ayında yeni sezona perdelerini açan ‘Gelin Bakın Neler Oldu!’ isimli oyun, Nisan ayı boyunca her Cumartesi ve Pazar günü saat 11:00’de Cevahir Alışveriş Merkezi, Atlantis Eğlence Merkezi’nde sahnelenecek . Oyun, Haziran ayına kadar her ay İstanbul’da farklı noktalarda binlerce çocuğa ulaşacak. Temmuz ayında ise her yıl olduğu gibi turneye çıkacak olan oyun yine 10 farklı ilde perde açacak.

Kurumsal değerleri arasında yer alan ‘duyarlılık’ ilkesi doğrultusunda çocukların kültürel gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen Migros, 18 yıldır sahne sanatlarına ve özellikle çocuk tiyatrosuna destek vermeye devam ediyor. Ekim ayında 2011-2012 sezonu ile 8. oyununa perde açan Migros Çocuk Tiyatrosu, ‘Gelin Bakın Neler Oldu!’ adlı oyunu ile çocuklara sevgi ve iyilik mesajları veriyor. 

Çocuklara sevginin gücünü anlatıyor, sınırsız sevgi verin diyor…
Enis Fosforoğlu’nun yazıp, yönettiği ‘Gelin Bakın Neler Oldu!’ adlı oyun çocuklara, sevgi vermenin yüceliğini, iyi ve sevgi dolu bir insan olmanın önemini, eğlenceli mesajlarla anlatıyor. Oyun, mahalleye yeni taşınan, yalnız ve aksi bir adam ile mahallenin çocukları arasında geçiyor. Oyunda yeni komşuları ile iletişim kurmaya ve sevgilerini göstermeye çalışan çocuklar, bunu kabul etmeyen adama ders vermek için farklı yöntemlere başvuruyorlar. Gerçekten yalnız kaldığını fark eden ve herkese kötü davranmasına rağmen karşılık olarak hep iyilik gördüğünü fark eden adam, çocuklardan aldığı dersle, sevgi dolu bir insan olarak hayatına devam ediyor.

 

Her ay farklı noktalarda binlerce çocuğa ulaşacak…

Nisan ayı boyunca her Cumartesi ve Pazar günü saat 11:00’de Cevahir Alışveriş Merkezi, Atlantis Eğlence Merkezi’nde sahnelenecek oyunun ücretsiz davetiyeleri; Cevahir, Profilo, Merter, Historia ve Carousel Migros mağazalarının danışma noktalarından temin edilebilir. Haziran ayına kadar İstanbul’da her ay farklı noktalarda binlerce çocuğa ulaşacak. Temmuz ayında ise her yıl olduğu gibi turneye çıkacak olan oyun yine 10 farklı ilde perde açacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz