Ücretsiz basketbol eğitimi: İlk Adım Basketbol Okulları

Anadolu Efes ile İlk Adım Basketbol Okulları Kayıtları, 24 Ekim 2011 Tarihinde Başlıyor

5
Anadolu Efes ile İlk Adım Basketbol Okulları Kayıtları Başlıyor
Anadolu Efes ile İlk Adım Basketbol Okulları Kayıtları Başlıyor

Anadolu Efes ile İlk Adım Basketbol Okulları Kayıtları, 24 Ekim 2011 Tarihinde Başlıyor

Anadolu Efes Spor Kulübü ve Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen, Türkiye’de, Kıbrıs’ta ve Saraybosna’da toplam 40 merkezde, çocuklara ücretsiz basketbol eğitimi sağlayan “Anadolu Efes İle İlk Adım Basketbol Okulları” kayıtları 24-30 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek. Eğitimine Kasım ayı ortasında başlayacak olan basketbol okulları kayıtları hafta içi saat 18:30-20:00, hafta sonu ise 09:00-17:00 arasında eğitim verilen merkezlerde yapılacak. Yedi yılı geride bırakan ve sekizinci sezonunu açmaya hazırlanan “Anadolu Efes İle İlk Adım Basketbol Okulları”nda bugüne kadar 20 bine yakın çocuk, uzman eğitmenlerden ücretsiz basketbol eğitimi aldı.

Uluslararası Stevie Ödülleri’nde Avrupa’da “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorisinde “Yüksek Onur Ödülü” ve Orta Doğu ve Afrika’da “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” ödülünü alan “Anadolu Efes İle İlk Adım Basketbol Okulları”, Adana, Adapazarı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Bilecik, Çankırı, Çorlu, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edremit, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hakkari, Hatay, İstanbul (3 merkez), İzmir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Konya, Lefkoşa, Manisa, Mersin, Muğla, Rize, Samsun, Saraybosna, Sinop-Gerze, Sivas, Trabzon olmak üzere 40 merkezde gerçekleştirilecek.

“Anadolu Efes ile İlk Adım Basketbol Okulları”, Anadolu Efes Spor Kulübü’nün 80 kişilik uzman eğitmen kadrosu ve Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün altyapı desteği ile Türkiye’de basketbol sevgisini artırmayı ve geleceğin yıldızlarını potalara kazandırmayı hedefliyor. Bu amaçla okullarda verilen eğitimlerin yanında düzenlediği kamplarla öğrencileri farklı ortamlarda buluşturan ve böylece sosyal yönden de gelişimlerine katkıda bulunan “Anadolu Efes İle İlk Adım Basketbol Okulları”, öğrencilerin yanı sıra antrenörlere de çeşitli eğitim imkanları sunuyor.

Katılım Şartları:

– 1998-1999-2000-2001-2002-2003 doğumlu olmak

-Nüfus cüzdanı fotokopisi

-1 adet fotoğraf

– Aile hekiminden “Spor yapmasında sakınca yoktur” yazılı sağlık raporu

Ayrıntılı bilgi için: http://www.efesbasket.org/

5 YORUMLAR

    • Merhaba,

      Anadolu Efes İle İlk Adım Basketbol Okulları kayıtları, her yıl Ekim ayında gerçekleşmekte, sayfamızdan gelişmeleri takip edebilirsin, facebook & twitter sayfalarımızı beğenerek hergün farklı etkinliklerden haberdar olabilirsin. facebook.com/annesininmelegi | twitter.com/annesininmelegi

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz