Ücretsiz Etkinlik: Ponny Partisi

0

‘Pony Partisi’ 8-9 Ekim’de Capitol’de, 15-16 Ekim’de Carrefour İçerenköy’de, 22-23 Ekim’de Ankara Cepa’da, 29-30 Ekim’de İzmir Ege Park Mavişehir’de!

Ücretsiz Etkinlik: Ponny Partisi
Ücretsiz Etkinlik: Ponny Partisi

Tüm dünyada milyonlarca kız çocuğunun en çok sevdiği markalardan biri olan My Little Pony’nin rengarenk dünyasıyla tanışmak isteyen çocuklar, Ekim ayı boyunca İstanbul, Ankara ve İzmir’deki AVM’lerde buluşuyor. Cumartesi- Pazar günleri saat 08:30, 13:30, 19:00 ’da Minika’da yayına başlayan My Little Pony çizgi dizisinin karakterlerini tanımak ve onlarla birlikte eğlenmek için Pony Partisi’ni kaçırmayın! Geçtiğimiz hafta sonu İstinye Park’ta başlayan ve yaklaşık 700 çocuğun katıldığı Pony Partisi tüm hızıyla devam ediyor! ‘Pony Partisi’ 8-9 Ekim’de Capitol’de, 15-16 Ekim’de Carrefour İçerenköy’de, 22-23 Ekim’de Ankara Cepa’da, 29-30 Ekim’de İzmir Ege Park Mavişehir’de!

Hasbro Stüdyolarında çekilen ‘My Little Pony Arkadaşlık Sihirlidir’ çizgi filminin Minika ekranlarında yayına başlamasını kutlamak için düzenlenen ‘Pony Partisi’çocuklara unutamayacakları bir eğlence yaşatıyor. Parti boyunca tüm çocuklar My Little Pony’nin sevilen karakterleri Pinkie Pie, Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Fluttershy, Applejack ve Rarity’nin eğlenceli ve masalsı dünyasını yakından görme şansına sahip olacaklar. Pony Partisi’nde çocuklar çeşitli aktivitelere katılabilecek ve pek çok sürpriz hediyenin sahibi olabilecek. Birbirinden renkli ve sevimli Pony’lerin ve minik dostlarının eğlenceli maceralarını konu alan ve her bölümünde çocuklara eğitici bilgiler veren ‘My Little Pony Arkadaşlık Sihirlidir’ çizgi filminin Türkiye’de yayına başlamasını gelin hep beraber kutlayalım!

Pony Partisi ile ilgili detaylı bilgi ve Pony dünyası ile tanışmak için www.ponydunyasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz