Ücretsiz Etkinlik : Türkiye’nin İlk ve En Renkli Tuvalden Odası BOYAMİKO

0

Türkiye’nin İlk ve En Renkli Tuvalden Odası BOYAMİKO

Boyamiko Tuvalden Duvarı Boyama Etkinliği
Boyamiko Tuvalden Duvarı Boyama Etkinliği

Çocuklar İçin, Çocuklarla Birlikte Renklenecek

Akmerkez; Unicef işbirliğiyle, çocukların özgürce boyama yapabilecekleri, Türkiye’nin ilk ve en renkli tuvalden odasını oluşturdu. “Boyamiko” ismini taşıyan proje için özel olarak tasarlanan illüstrasyonların yer aldığı tuval panellerden oluşan “Boyamiko” alanı, çocuklar için, çocuklarla birlikte renklenecek. Proje için Unicef ve Boyamiko imzalı özel bir koleksiyon hazırlandı. Koleksiyonun geliri Unicef’e aktarılacak.

Özgürce boyamaya devam etmek isteyenler için Unicef ve Boyamiko imzalı özel koleksiyon

Özgürce boyamaya evlerinde devam etmek isteyenler için ise, Unicef ve Boyamiko by Akmerkez imzalı, özel bir koleksiyon hazırlandı. Boyamiko alanının, 1.000’de üç oranında küçültülmüş çantaları ve defterlerinden oluşan bu özel koleksiyona tüm Türkiye’de Unicef satış mağazaları, Unicefweb sitesi ve tüm Remzi Kitabevi mağazalarından sahip olmak mümkün. Koleksiyon satışından elde edilecek gelirin tamamı Unicef’e aktarılacak. Çantalar 30 TL defterle ise 10 TL’den satışa sunulacak.

40 m2’de 3.420 özel karakter

40m2’ye kurulan Boyamiko alanının duvarları, tavandan tabana toplam 19 adet tuval panelden oluşuyor. Boyamiko için özel olarak tasarlanan birbirinden farklı yaklaşık 180 adet karakter ve illüstrasyon çocukların hayal dünyasına dokunacak. Bu renkli proje ile çocuklar ilk kez duvarları özgürce Akmerkez’de boyayabilecekler.

15 Haziran’a kadar sabah 10.00‘dan akşam 21.00‘e kadar açık olan Boyamiko alanını renklendirmek ve özgürce boya yapmak için günün her saati, tüm çocuklar Akmerkez’e davetli. UNICEF ve Boyamiko by Akmerkez imzalı özel koleksiyonun satışı ise tüm sezon boyunca sürecek.

Adres: AKMERKEZ, Nispetiye Cad. 34337 Etiler İstanbul
Telefon: 0212 282 01 70

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz