fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Yarıyıl Çocuk Etkinlikleri ’Uluslararası Rus Akrobasi Grubu’’ 25-28 Ocak’da TİM Show Center’da…

’Uluslararası Rus Akrobasi Grubu’’ 25-28 Ocak’da TİM Show Center’da…

0
‘’Uluslararası Rus Akrobasi Grubu’’ unutamayacağınız bir gösteriyle 25-28 Ocak tarihleri arasında TİM Show Center’da

‘’Uluslararası Rus Akrobasi Grubu’’ unutamayacağınız bir gösteriyle 25-28 Ocak tarihleri arasında TİM Show Center’da…

Yer çekimine meydan okuyan trapezciler, lastik kızlar, palyaçolar, bisiklet akrobatları, sihirbazlar, en görkemli şovlarıyla sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Dünya çapında birçok ödül kazanmış birbirinden yetenekli 56 sanatçıyı bir araya getiren bu muhteşem görsel şov, heyecan dolu 6 gösteriyle TİM Show Center’da…

‘’Uluslararası Rus Akrobasi Grubu’’ temposu hiç düşmeyen bir gösteriyle izleyenleri büyülü bir yolculuğa çıkarıyor

Uluslararası festivallerde birçok ödül kazanmış ve dünyanın birçok ülkesinde gösteri yapmış 56 kişilik ekibi bir araya getiren Uluslararası Rus Akrobasi Grubu izleyenlere adeta görsel bir şölen sunuyor…

Şovun en zor ve tehlikeli bölümlerinden birini sergileyecek olan ‘’Asadullin Grubu’’, özellikle tahterevalli akrobasisi ve Rus barı gibi alanlarda uzmandır. Topluluğun tüm üyelerinin aileleri birbirinden ünlü gösteri yıldızlarıdır. Dünyanın birçok yerinde şovlarını sergileyen grup akrobasi dalında ülkenin en başarılı sporcularından oluşmaktadır. Rustam Asadullin tarafından kurulan ekip Hollanda’da gerçekleşen Uluslararası Akrobasi Festivali’nde ‘’Bronz Palyaço’’ ödülünü kazanmıştır.

Seyircilerin gözlerini bile kırpmadan izlediği bir diğer bölümse Avatar Kızlar’ın yer aldığı bölümdür. Yaptıkları inanılmaz hareketleriyle kemiği olmayan insanlar olarak adlandırılan olağan üstü esneklikteki Avatar Kızlar, her yıl dünyanın farklı yerlerindeki çeşitli festivallere katılmaktadır. Dünya çapındaki bütün şovlarda yer alan grup özellikle Moğol tarzı numaralarıyla ünlüdür.

Gösterinin oldukça iddialı bir diğer ikilisiyse muhteşem paten dansı performansıyla izleyenlere büyülü anlar yaşatan paten ikilisidir. Çift; patenle gerçekleştirdikleri bu koreografiyi sergilemek için neredeyse tüm dünyayı gezmiştir.

2014 Sochi Kış olimpiyatlarının açılış ve kapanış seremonisinde yer alan ve birçok ödülün sahibi Mauglie Çocuk Grubu, bu özel gösteri için hünerlerini sergilemeye hazırlanıyor.   

Gösteri Gün ve Saatleri:

25.OCAK.2018, Perşembe  SAAT: 19:30

26.OCAK.2018, Cuma SAAT: 19:30

27.OCAK.2018, Cumartesi SAAT: 13:00 ve 17:00

28.OCAK.2018, Pazar  SAAT: 13:00 ve 17:00 

Rus Akrobatların sahne gösterileri ile hafızalarınızdan silinmeyecek bir gün geçirmek istiyorsanız, 23-28 Ocak tarihleri için yerlerinizi şimdiden ayırtın ve TİM SHOW CENTER’da unutamayacağınız bir gün daha yaşayın.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz