Viko’dan Çocuklara Dünya Tiyatrolar Günü Armağanı…

0

VİKO Çocuk Tiyatrosu  Dünya Tiyatrolar Günü’nde “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı çocuk oyununa davet ediyor

VİKO Çocuk Tiyatrosu “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı çocuk oyununa davet ediyor

VİKO Çocuk Tiyatrosu, enerji verimliliği ve doğal kaynakların korunması temalı “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı çocuk oyunu ile Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında, 28-29 Mart 2015 tarihlerinde Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak  sahne alacak.  

Kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki örnek uygulamaları ile tanınan VİKO’nun oluşturduğu ve üç yılda 300 bin öğrenciye ulaşan Çocuk Tiyatrosu, Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı oyununu sahneleyerek gelecek nesiller için değer katmaya devam ediyor. Oyun; enerji verimliliği, doğal kaynakların korunması, geri dönüşüm ve elektrikli ev kazalarına karşı korunma konularında çocukları bilgilendiriyor. Eğlendirirken öğretmeyi amaçlayan bu harika tiyatro oyunu sayesinde çocuklar hem çok eğleniyor hem de enerji verimliliği ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı konusundaki sorumluluklarının farkına varıyor. “Aydınlık Bir Gelecek İçin” çocuk oyunu, şimdi Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında ücretsiz olarak sahneleniyor ve tüm çocukları eğlenirken öğrenmeye davet ediyor.

VİKO Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı müzikli çocuk oyunu; 28-29 Mart tarihlerinde 13.00 – 14.00 saatlerindeki seanslarda Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak izlenebilecek.

Üsküdar Koza Tiyatrosu – Adres: Hakimiyeti Milliye Cad. Kancal AVM No: 58/74 Kat: 3 Üsküdar/İSTANBUL

Rezervasyon Telefonu: (0216) 341 94 42 – (0216) 553 51 41 – (0535) 220 10 38

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz