Yapı Kredi Kültür Merkezi Ücretsiz Kitap Okuma Atölyeleri | 30 Kasım 2013

0

Yapı Kredi Kültür Merkezi Ücretsiz Kitap Okuma Atölyeleri | 30 Kasım 2013

anne-sinin-melegi-com-yapi-kredi-kultur-merkezi-yaratici-drama-okuma-atolyesi-yky-mavi-kiz-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi

Yapı Kredi Kültür Merkezi’nde 30 Kasım 2013 Cumartesi günü farklı yaş grupları için yaratıcı drama eğitmeni Çiğdem Odabaşı eşliğinde ücretsiz yaratıcı drama ile kitap okuma atölyeleri gerçekleştirilecek.

30 Kasım 2013 Cumartesi   Saat: 10.45-11.30

Mavi Kız – Uzun Bir Yol ( 5-6 yaş )

Yeni dünyalar keşfetmek, özgürlük, merak ve dostluk üzerine bir kitap…

Mavi Kız ile kuşu Cici yeni dünyalar keşfetmek üzere yola koyulurlar. Uçarak yaptıkları bu yolculuk boyunca ormanlar, nehirler, dağlar ve denizler görürler. Hiç görmedikleri yerlerden geçer, hiç tanımadıkları canlılarla karşılaşırlar. Bu yolculuk, onlar için sadece bir macera olmayacak, hayatlarında yeni pencereler, kapılar açacaktır.

30 Kasım 2013 Cumartesi   Saat: 11.45-12.45

Viktorya Hayal Kuruyor ( 9-11 yaş )

Dünyanın her köşesinde birbirinden farklı maceralara atılıyor Viktorya. Kocaman bir köpeği, vahşi atları, evcil bir maymunu, korsan dostları var. Kâh Sibirya’da kâh uzayda görevler üstleniyor, buzulların tepesinden suya atlıyor, orkestra yönetiyor, şileple okyanusları aşıyor!

Ama sadece hayallerinde… Gerçekte hayatı hiç de renkli değil ve tek bir arkadaşı bile yok… Bu sıradan şehirde, bunca sıkıcı insanın arasında yaşamaya nasıl katlanıyor peki? Kitaplarda anlatılan muhteşem hikâyeler sayesinde elbette. Ve bir gün Viktorya tıpkı o hikâyelerdeki gibi bir maceranın içinde buluveriyor kendini!

Tobie Lolness ve Vango serileriyle tanınan Timothée de Fombelle’in yeni kahramanı Viktorya hayatla hayali birleştirebilmenin büyüsünü hissettiriyor küçük okurlara…

————–

Etkinlikler ücretsiz olup 24 çocuk ile sınırlıdır.

Rezervasyon için  0 212 252 47 00 ( Dahili :503 ) no.lu telefonu arayabilirsiniz. Rezervasyonlar saat 16.00′ya kadar yapılmaktadır.

Adres:  Yapı Kredi Kültür Merkezi İstiklal Caddesi No: 161-161A Kat: 4 Beyoğlu İstanbul

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz