Zorlu AVM’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu bilim dünyasına adım atacaklar

0
Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Mıknatıs Sanatı Atölyesi” ve “Yaratıcı Araçlar Atölyesi”. Ücretsiz çocuk etkinlikleri,Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri,Ücretsiz çocuk atölyeleri, Zorlu AVM,Mıknatıs,Yaratıcı Araçlar,Zorlu Alışveriş Merkezi, Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı,Mıknatıs Sanatı Atölyesi,Yaratıcı Araçlar Atölyesi

Çocuklarımız bu haftasonu Zorlu AVM’de  “Mıknatıs” ve “Yaratıcı Araçlar” tasarlayacaklar

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Mıknatıs Sanatı Atölyesi” ve “Yaratıcı Araçlar Atölyesi”.

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu bilim dünyasına adım atacaklar. 18 Mart Cumartesi günü “Mıknatıs Sanatı Atölyesi” ile mıknatısların birbirlerini nasıl itip çektiklerini çeşitli deneyler sayesinde inceleyebilecek, kendi mıknatısını yapacaklar. 19 Mart Pazar günü “Yaratıcı Araçlar Atölyesi” ise çocukların hayal gücünü ve içlerindeki yaratıcı enerjiyi harekete geçirecek, yeni buluşlar yapmaya teşvik edecek.

Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri, 12:00-14:00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek.

Her hafta sonu 12:00-18:30 saatleri arasında farklı grupların canlı müzik performansları ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz