1 milyon “iyi” internet kullanıcısı aranıyor

1

1 milyon “iyi” internet kullanıcısı aranıyor

Ekle Destekle sizlerin her gün internette geçirdiği onlarca dakikayı; çocukların eğitimine, daha çok ağaca, daha çok kültüre ve sanata çeviriyor. Hem de siz hiç para harcamadan.

1 milyon "iyi" internet kullanıcısı aranıyor
1 milyon "iyi" internet kullanıcısı aranıyor

Ekle Destekle, 10 aydır Minik TEMA Programı’na katkı sağlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile hayata geçirilen program kapsamında 2012 yılında Minik TEMA Programını 40 ilde 400 okulda daha uygulamak istiyoruz. Ekle Destekle ile Minik TEMA Programına katkı sağlamaya devam edin.
Minik TEMA Programı, okulde çocukları sınıflardan çıkararak, evde ise bilgisayar ve TV başından kaldırarak doğal alanları keşfetmeye, doğayla anlamlı bir bağ kurmalarına ve duyularını kullanarak doğayı keşfetmelerine fırsat yaratıyor. Program sayesinde çocuklar, doğada hissederek, dokunarak, koklayarak ve duyarak, farklı deneyimler yaşıyor. Böylece çocukların hem bedensel, hemde zihinsel gelişimleri olumlu yönde desteklenmiş oluyor.
Projenin hızla büyümesi sizin gibi “iyi” internet kullanıcılarına bağlı’
Bunun için sizden beklentimiz Ekle Destekle’yi kullanmanız ve projeden arkadaşlarınızı hem sosyal mecrada hem de günlük yaşandınızda haberdar etmeniz
Haydi…+1 Adım da siz atın,
Ekleyin – çevreyi destekleyin, doğayı koruyun

Müracaat: www.ekledestekle.com
www.facebook.com/arti1sosyaladim

1 Yorum

  1. Kesinlikle herkes eklemeli bu uygulamayı. Ben hem Google Chrome için hem de İnternet Explorer için olan uygulamayı indirdim. RSS benzeri haberler sürekli kayıyor dilerseniz tıklayıp detayına bakabilirsiniz yada hiç tıklamadan sürekli haberlerin akmasını sağlayabilirsiniz. Gerçekten de internette çok vakit geçiyorsanız ve sosyal anlamda faydalı olmak istiyorsanız 1 adım atmalısınız!

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz