23 Nisan’da Cartoon Network yayınını çocuklar belirleyecek

1
Cartoon Network, 23 Nisan yayın akışını www.cartoonnetwork.com.tr üzerinden çocukların vereceği cevaplarla belirliyor. Cartoon Network, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,çocuk kanalı,çocuk televizyon kanalı,Ben 10, Powerpuff Girls, Kral Şakir,Adventure Time,23 Nisan, 23 nisan çocuk etkinlikleri, 23 nisan etkinlikleri, 23 nisan gösterileri, 23 nisan kutlama etkinlikleri, 23 nisan kutlamaları, 23 nisan neşe doluyor insan, 23 nisan ücretsiz etkinlik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, aile için ücretsiz etkinlik, anadolu yakası 23 nisan etkinlikleri, anne çocuk etkinlikleri, anne etkinlikleri, Anneler ve Babalar için Ücretsiz Etkinlik, Annesinin Meleği, çocuk etkinlik, çocuk etkinlikleri, çocuk şenliği, Çocuklar için eğlenceli eğitim programları, çocuklara yönelik etkinlikler, etkinlik çocuk, istanbul çocuk etkinlikleri, tüm çocuklar davetlidir,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Cartoon Network, 23 Nisan yayın akışını www.cartoonnetwork.com.tr üzerinden çocukların vereceği cevaplarla belirliyor. 10 – 19 Nisan arasında siteyi ziyaret eden her çocuk, sevdiği çizgi filmleri belirterek yayın akışını oluşturabilecek. Çocuklar tarafından en çok sevilen sıralamasına giren yayınlar, 23 Nisan’da gün boyunca ekranda olacak.  

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yayın akışını çocuklara emanet ediyor. 10 – 19 Nisan tarihleri arasında www.cartoonnetwork.com.tr sitesini ziyaret ededen çocuklar, en çok sevdikleri çizgi filmleri sıralayabilecek.

Ben 10’den Powerpuff Girls’e, Kral Şakir’den Adventure Time’a 5 – 14 yaş aralığındaki çocukların belirleyeceği en sevilen çizgi filmler, 23 Nisan Çocuk Bayramı Özel Programında 11:00 – 20:00 saatleri arasında yayında olacak.

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz