4. My Little Pony Resim Yarışması Başladı!

0

4. My Little Pony Resim Yarışması Başladı!

 4. My Little Pony Resim Yarışması Başladı! Minikler Hem Yeteneklerini Hem Equestria’yı Keşfediyor!     Minik ressamlar Pony’ler diyarı Equestria’nın en sevdikleri yerini resmederek birbirinden özel hediyeler kazanma şansı yakalıyor. Ulusal ve uluslararası çocuk resim yarışması

Minikler Hem Yeteneklerini Hem Equestria’yı Keşfediyor!

 

Minik ressamlar Pony’ler diyarı Equestria’nın en sevdikleri yerini resmederek birbirinden özel hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

My Little Pony Resim Yarışması’nda Pony’lerin renkli dünyası minik ressamların hayal gücü ile birleşerek resimlere taşınıyor. Birbirinden heyecanlı bölümleri ile arkadaşlığın sihrini miniklere gösteren My Little Pony’nin bu sene dördüncü kez düzenlenen resim yarışmasının teması “Equestria’yı Keşfet!”. Çocuklar en sevdikleri Equestria bölgesini resimleri ile anlatırken Avrupa uçak bileti ve birbirinden renkli sürpriz hediyeler kazanmanın heyecanını yaşayacak.

30 Nisan’a kadar devam edecek yarışmaya 4-7 yaş aralığındaki çocuklar katılabiliyor. Her türlü resim ve boya malzemesini kullanmanın serbest olduğu yarışmada minik ressamların eserlerinin fotoğraflarını çekip www.ponyresimyarismasi.com‘a yüklemeleri yeterli.

Eserler, 4-5 ve 6-7 yaş olmak üzere iki kategoride değerlendirilecek. Her kategorinin birincisi ailesi ile birlikte gidiş-dönüş Avrupa uçak biletinin sahibi olacak. Her kategoride ilk 10’a giren eser sahiplerine de My Little Pony lisanslı ürün paketi hediye edilecek.

Ayrıntılı bilgi için: www.ponyresimyarismasi.com

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz